gdzie wynajmę hale ?

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
maskali
Posty: 545
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:51

gdzie wynajmę hale ?

Post autor: maskali »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www
https://www.magazyn-odreki.pl/hala-do-wynajecia/
Awatar użytkownika
muzina
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:34

Re: gdzie wynajmę hale ?

Post autor: muzina »

Gdy się zdecydujesz już na wynajem hali to sprawdź czy posiada ona wentylację. System ten dba o jakość i cyrkulację powietrza, na okrągło. Wiadomo, że jak każda innowacja tak i wentylacja wymaga regularnych przeglądów i konserwacji. Kiedy w mojej firmie zlecałam taką usługę po raz pierwszy, nie wiedziałam jak się do tego zabrać. Dopiero ten artykuł: https://brawent.pl/czyszczenie-wentylacji-poznan/ pokazał mi, na co powinnam zwrócić uwagę. Przeszłam "konserwacyjny chrzest" i z każdym kolejnym razem było łatwiej, a wentylacja w ciąż w mojej firmie jest na chodzie.
ćma255

Re: gdzie wynajmę hale ?

Post autor: ćma255 »

maskali pisze: ↑25 lut 2021, 17:36 Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www
https://www.magazyn-odreki.pl/hala-do-wynajecia/
Można też zbudować hale, ostatnio też myślimy nad tym. Budowa jednak się opóźnia bo zamówiliśmy złe włazy rewizyjne i teraz myślimy nad wymianą ich na te z https://www.wlazy.com.pl/. Te są bardzo dobrej jakości.
kokuś

Re: gdzie wynajmę hale ?

Post autor: kokuś »

Jeśli będziecie szukali regałów magazynowych do małych powierzchni to polecam te https://www.regaly.biz/ . U mnie w warsztacie sprawdzają się idealnie. Już dwa lata stoją i nic się z nimi nie dzieje. Wcześnie kupowałam w marketach i co chwila musiałam wymieniać na nowe
Łucja

Re: gdzie wynajmę hale ?

Post autor: Łucja »

Gdy potrzebuje coś wynająć lub wypożyczyć, to korzystam z tego portalu https://rentalo.pl/. Myślę, że hale magazynową na wynajem, również tam znajdziesz. Na portalu jest wiele kategorii związanych z wynajmem oraz wypożyczeniem. Korzystałam z tego portalu już wiele razy i zawsze byłam zadowolona.
Awatar użytkownika
Malinowa
Posty: 61
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:23

Re: gdzie wynajmę hale ?

Post autor: Malinowa »

Po wynajęciu hali dobrze jest również pomyśleć nad wyposażeniem magazynowym, dzięki któremu praca stanie się łatwiejsza i bardziej wydajna. Sporo niezbędnych rzeczy w dobrych cenach można znaleźć na stronie https://skladuj24.pl/ - często korzystamy z ich oferty.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: gdzie wynajmę hale ?

Post autor: Migotka »

A skoro już mowa o halach magazynowych, to w jaki sposób macie je wyposażone? Moim zdaniem na każdej większej hali magazynowej przyda się na pewno jakiś profesjonalny wózek wysokiego składowania. Idealnie nadaje się on do pracy w takich miejscach i potrafi pracować na dużych wysokościach. Oczywiście do kierowania takim wózkiem potrzebne są specjalne uprawnienia, a powierzchnia, po której wózek ma się poruszać, powinna być równa.
ODPOWIEDZ