gięcie na prasie

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
Kwietosława-67
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2022, 17:05

gięcie na prasie

Post autor: Kwietosława-67 »

Hej kochani, jak nauczyć się czegoś takiego jak gięcie na prasie? Bardzo interesuje mnie obróbka metalu, ale w szkole do której chodzę niewiele można się nauczyć. Wiem, że jak znajdę dobre praktyki to dużo złapię umiejętności, ale chciałbym już zacząć coś robić. Wiem, że nikt mi nie da obsługiwać takich maszyn na początku, ale liczę że jakoś da się tego nauczyć. Jak myślicie?
wolak

Re: gięcie na prasie

Post autor: wolak »

Pod tym adresem https://dabew.com.pl/, znajdziecie nowoczesną firmę specjalizującą się w profesjonalnej obróbce stali. Ich technologie pozwalają na szybką i bardzo precyzyjną obróbkę stali. Dodatkowo, oferują malowanie proszkowe, które nie tylko dodaje estetyki, ale także chroni materiały przed korozją i czynnikami chemicznymi. Ich usługi obejmują malowanie proszkowe aluminium, stali oraz ocynkowanych powierzchni.
ricardo

Re: gięcie na prasie

Post autor: ricardo »

W ofercie MK Diament https://mk-diament.pl/oferta/tarcze-do- ... ineralnej/ znajdują się tarcze do cięcia wełny mineralnej, które są specjalnie zaprojektowane do precyzyjnej i szybkiej obróbki tego materiału. Tarcze te charakteryzują się wysoką wydajnością oraz trwałością, co sprawia, że są niezawodnym narzędziem w pracach budowlanych i izolacyjnych. Firma zapewnia szeroki wybór tarcz dostosowanych do różnych typów cięć.
ODPOWIEDZ