Gospodarstwo

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
Lodzia
Posty: 76
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:05

Gospodarstwo

Post autor: Lodzia »

Jak się prowadzi gospodarstwo to potrzebne są odpowiednie maszyny i urządzenia rolnicze. Wtedy zdarza się, że trzeba wymieniać w nich części lub dokupić na przykład oleje. Bardzo dobrze pod tym względem zaopatrzony jest ten sklep https://www.dojczfar.pl/Oleje-c7881 . Dostaniecie w nim wszystko, co najlepsze w doskonałych cenach. Lepszych okazji nigdzie indziej nie znajdziecie.
koleś

Re: Gospodarstwo

Post autor: koleś »

Posiadanie gospodarstwa wymaga od nas działań, które będą miały pozytywny wpływ na środowisko, ale i na nasze dalsze działania. Jeśli na przykład potrzebne są maszyny rolnicze , to nic sobie z tego nie robimy, tylko kupujemy. By zachować ciągłość pracy.
Bażantka

Re: Gospodarstwo

Post autor: Bażantka »

Jeśli rozglądacie się za wyposażeniem dla swojej firmy, która zajmuje się rolnictwem lub przemysłem ciężkim, to zapoznajcie się z ofertą tej firmy https://kamarch.com/. Znajdziecie tu osprzęt wiertniczy, mieszalniki wstęgowe czy podajniki inne https://kamarch.com/produkty/inne-realizacje/. Warto zerknąć, wiele Wam to ułatwi w powoływaniu firmy do życia lub dalszym oferowaniu usług na wysokim poziomie.
Aluś5566

Re: Gospodarstwo

Post autor: Aluś5566 »

Na wsi częstym kłopotem są kuny, które niszczą chociażby instalacje w samochodach. Sama miałam z nimi niemały problem. Sąsiad polecił mi taki produkt https://sklepdlaogrodu.pl/pl/p/Kunagone ... ./23063103, sam go używał i kuny przestały się pojawiać. I faktycznie, mamy już z nimi spokój.
Awatar użytkownika
ewelina3892
Posty: 185
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:32

Re: Gospodarstwo

Post autor: ewelina3892 »

Prowadząc gospodarstwo, warto postarać się o bezpieczeństwo swoich zwierząt i roślin. Na pewno zadbasz o to kupując odstarszacz na zwierzęta. Na stronie: https://tatarek.com.pl/odstraszacze dostępny jest dobry, nie drogi ultradźwiękowy odtraszacz, który jest bardzo skuteczny.
Anna Ć

Re: Gospodarstwo

Post autor: Anna Ć »

W mojej rodzinie od wielu pokoleń prowadzi się gospodarstwo ogrodniczo-sadownicze. Dużą wagę przywiązujemy do wysokiej jakości smakowej i wyglądu owoców. Używamy wyłącznie syntetycznych substancji chemicznych o czym można przeczytać tutaj: https://dudek-sad.pl/jak-i-kto/.
Kaśka

Re: Gospodarstwo

Post autor: Kaśka »

Lodzia pisze: ↑19 wrz 2020, 17:51 Jak się prowadzi gospodarstwo to potrzebne są odpowiednie maszyny i urządzenia rolnicze. Wtedy zdarza się, że trzeba wymieniać w nich części lub dokupić na przykład oleje. Bardzo dobrze pod tym względem zaopatrzony jest ten sklep https://www.dojczfar.pl/Oleje-c7881 . Dostaniecie w nim wszystko, co najlepsze w doskonałych cenach. Lepszych okazji nigdzie indziej nie znajdziecie.
Na twoim miejscu zapoznałabym się z ofertą Jaskot, firma ta oferuje korzystne finansowanie urządzeń rolniczych. U mnie sprawdziło się to świetnie. Nie chcieliśmy brać kredytu z banku, a jednak było nas stać na kupno nowych maszyn.
Awatar użytkownika
diorka
Posty: 310
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:16

Re: Gospodarstwo

Post autor: diorka »

To ważne tematy i warto o nich rozmawiać, polecać sprawdzone przez siebie rozwiązania. Mnie właśnie w oko wpadła oferta producenta maszyn rolniczych https://labecotech.pl/ i myślę, ze niebawem zdecyduję się na skorzystanie z tej oferty.
Dudek

Re: Gospodarstwo

Post autor: Dudek »

W erze cyfrowej dostęp do informacji i nowych technologii jest kluczowy dla rozwoju zrównoważonego rolnictwa. Platforma https://www.syngenta.pl/uprawy stanowi cenne źródło wiedzy na temat nowoczesnych metod ochrony upraw, dostarczając rolnikom narzędzi niezbędnych do efektywnego zarządzania ich gospodarstwami. Nasza oferta jest stale aktualizowana, aby odpowiadać na dynamicznie zmieniające się potrzeby sektora rolnego.
Gospodarz

Re: Gospodarstwo

Post autor: Gospodarz »

Jeśli mowa o częściach do maszyn rolniczych, to nie można zapomnieć o TUZ-ach, czyli trzypunktowych układach zawieszenia. :!:

Ta innowacyjna konstrukcja umożliwia szybkie i bezproblemowe połączenie ciągnika rolniczego z różnorodnym osprzętem, znacznie zwiększając efektywność prac polowych.

Chcesz wiedzieć wszystko o TUZ-ach? Sprawdź https://agroalga.pl/trzypunktowy-uklad- ... olnictwie/
mariolaaa

Re: Gospodarstwo

Post autor: mariolaaa »

Jeżeli chodzi o ogrzewanie to można pomyśleć o tym by kupić brykieciarkę. Mój mąż zdecydował się skorzystać z oferty jaką posiada https://letgroup.pl/ . Sprzęt rzeczywiście spełnił nasze wszystkie oczekiwania, wyróżnia się on faktycznie wysoką jakością
ODPOWIEDZ