grzejnik na prąd

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 56
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:01

grzejnik na prąd

Post autor: paulinabb »

Hej, Polećcie jakiś grzejnik energooszczędny do pokoju:)
Awatar użytkownika
Vienna
Posty: 12
Rejestracja: 01 cze 2020, 13:17

Re: grzejnik na prąd

Post autor: Vienna »

"energoooszczędny" i "na prąd" sie wyklucza, grzejniki żrą mnostwo prądu.
Awatar użytkownika
doria32
Posty: 197
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:41

Re: grzejnik na prąd

Post autor: doria32 »

To prawda. Ale można mieć prąd w dobrej cenie. I to ekologiczny. Słyszałeś o re:spect energy? To forma, która działa na 18 europejskich rynkach. Teraz także w Polsce. Zajmują się pozyskiwaniem energii elektrycznej z ekologicznych źródeł i przekazywaniem jej do odbiorców - osób indywidualnych i firm. Poczytaj o tym, bo takie zielone, ekologiczne rozwiązania to przyszłość.
Awatar użytkownika
madame
Posty: 177
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:16

Re: grzejnik na prąd

Post autor: madame »

Akurat jeśli chodzi o mnie to ja takie grzejniki posiadam u siebie w firmie i faktycznie potrafią one zużyć całkiem sporą ilość prądu. Jestem zdania, że bardzo fajnie za to sprawdziła się oferta taniego prądu dla firm https://poprostuenergia.pl/prad-dla-firmy/ i jak dla mnie jest to najbardziej optymalne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Plesska
Posty: 84
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:46

Re: grzejnik na prąd

Post autor: Plesska »

Może dać wam po rachunkach, no ale czasem te sprawdzają się bardzo dobrze. Ja akurat postawiłam u siebie na zwykłe grzejniki pokojowe, jest to uniwersalne rozwiązanie, a też nie kosztują jakoś dużo. Na stronie https://www.ceneo.pl/Grzejniki_pokojowe znajdziecie te w dobrych cenach. Może warto o takich pomyśleć.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: grzejnik na prąd

Post autor: Migotka »

Moim zdaniem najpierw warto byłoby zrobić audyt energetyczny sieci ciepłowniczej. Na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/audyt-energe ... lowniczej/ możecie sobie trochę na jego temat poczytać, polecam ;) Jak widać może go dla Was wykonać firma Efektywniej z Wrocławia ;)
Awatar użytkownika
maskali
Posty: 545
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:51

Re: grzejnik na prąd

Post autor: maskali »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link http://markon.waw.pl/hydrofory-warszawa/
ODPOWIEDZ