Implanty zębowe, polecacie?

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
agacia
Posty: 265
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:45

Implanty zębowe, polecacie?

Post autor: agacia »

No właśnie, jakie macie zdanie na temat implantów zębowych? Bardzo chciałabym mieć ładny i lśniący uśmiech, który powali na kolana mnie i moje koleżanki :) Tylko zastanawia mnie jak to wygląda, z czym się wiąże. Z chęcią wysłucham wielu merytorycznych rad :)
Awatar użytkownika
polka
Posty: 38
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:18

Re: Implanty zębowe, polecacie?

Post autor: polka »

Nie wiem czy nie musi być jakiś podstaw do tego by taki implant zastosować. Jednak lepiej też poczytać o tym https://www.supradent.pl/oferta/implantologia/ na takich sprawdzonych stronach, które opisują zabieg w sposób merytoryczny i medyczny. jak masz jakieś wątpliwości to zapytaj dodatkowo swojego lekarza :)
koleś

Re: Implanty zębowe, polecacie?

Post autor: koleś »

Na pewnp są jedną z lepszych opcji, więc warto się na nie zdecydować. Ja czytałam, że tutaj http://implanty.net.pl/implantologia/implanty/ sporo dobrych zabiegów zostało wykonanych i mocno się nad tym zastanawiam. W końcu jednak jest to sposób na bardzo piękny i trwały uśmiech. I to mi się podoba.
DorotaŚ

Re: Implanty zębowe, polecacie?

Post autor: DorotaŚ »

Jeżeli jest taka konieczność to trzeba takie implanty wstawić i wiadomo, że to nie są tanie rzeczy ale jest wiele możliwości. Ja robiłam takie implanty jedynek bo miałam kiedyś wypadek i niestety zęby poleciały jako pierwsze. Nie wyobrażałam sobie, protezy w wieku 32 lat i zdecydowałam się na implanty w tym gabinecie https://www.royalmedical.com.pl/oferta/implanty.
Awatar użytkownika
Anrietta
Posty: 71
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:53

Re: Implanty zębowe, polecacie?

Post autor: Anrietta »

A może i tu firma https://dentistica.pl i ich propozycje także was zainteresuje? Sprawdźcie sobie jakie zabiegi mogą dla was wykonać, a z tego co oglądałam tu, to powinni poradzić sobie spokojnie z wszystkimi waszymi problemami.
:)
duśka45

Re: Implanty zębowe, polecacie?

Post autor: duśka45 »

Teraz jest tyle nowoczesnych metod na uzupełnienie uzębienia, że jest w czym wybierać. Dodatkowo wszystko wygląda bardzo naturalnie. sama zobacz u nich https://implant-zebowy.pl/ . Zaopiekują się Twoimi zębami odpowiednio i profesjonalnie.
gośka

Re: Implanty zębowe, polecacie?

Post autor: gośka »

Jasne, że tak! Dzięki takiemu rozwiązaniu można mieć naprawę piękny uśmiech. Wiadomo, że trochę bólu trzeba przeżyć, ale mi po zabiegu bardzo pomógł płyn Eludril . Tutaj https://www.shop-dent.pl/pl/producers/e ... 37278.html mi się go udało kupić. Pomagał na ból i wszystko ładnie i szybko się wygoiło. W szoku byłam, że tak fajnie działa.
LUŚKA

Re: Implanty zębowe, polecacie?

Post autor: LUŚKA »

Pewnie. W moim przypadku to było jedyne sensowne wyjście. Miałam stres, ale po długim szukaniu trafiłam do https://implant-zebowy.pl/ i to była najlepsza decyzje ever!! Nie spodziewałam się aż takiego efektu!! POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeśli implanty to tylko tam!
Moniś71

Re: Implanty zębowe, polecacie?

Post autor: Moniś71 »

Jasne. Czasami nie ma innego wyjścia a wszystko jest dla ludzi. Każdy lubi czuć się dobrze we własnej skórze więc nie widzę powodów żeby nie korzystać z "cudów" techniki. Sama skorzystałam z takiego zabiegu i jestem strasznie zadowolona! Polecam wszystkim https://implant-zebowy.pl/ :)
Ikaaś

Re: Implanty zębowe, polecacie?

Post autor: Ikaaś »

Polecam to ja wykonanie takiego zabiegu w gabinecie, gdzie pracują zawodowcy, gdzie materiały są nawyższej jakości a sam gabinet dobrze wyposażony! Takie wyjątkowe miejsce znajdzie https://implant-zebowy.pl/. Coraz więcej tego na rynku, a lepiej korzystać ze sprawdzonych miejsc :)

polskie gołębie pocztowe
ODPOWIEDZ