Internet czy skup

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
duff231
Posty: 33
Rejestracja: 19 mar 2019, 16:13

Internet czy skup

Post autor: duff231 »

Hejka, gdzie sprzedajecie swoje samochody? Zastanawiam się czy wystawic go w internecie czy raczej sprzedac do http://autoskup.krakow.pl . Sądzę, że w przypadku skupu cała procedura będzie dużo szybsza i sprawniejsza. Co sądzicie?
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Internet czy skup

Post autor: Migotka »

Moim zdaniem zdecydowanie lepiej jest sprzedać auto w skupie, bo przynajmniej nie trzeba miesiącami czekać, aż ktoś odpowie na nasze ogłoszenie. Ja na przykład swój stary samochód sprzedawałam w firmie https://kupiewszystkieauta.pl/ i jestem bardzo zadowolona, bo zaoferowali mi nawet więcej, niż się spodziewałam :) Gotówkę otrzymałam jeszcze tego samego dnia do ręki, za co również bardzo duży plus :)
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 191
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:26

Re: Internet czy skup

Post autor: Bodzio12 »

Uważam że warto sprzedawać auto na skupie bo nie musimy się niczym martwić. Polecam skup w Warszawie skup aut Warszawa oni maja super ceny. Zobaczcie na ich stronę i poczynajcie. Mój znajomy oddał tam swój stary samochód i był bardzo zadowolony. Gotówkę otrzymał zaraz i nie było żadnych problemów.
Awatar użytkownika
bowenmarsh
Posty: 358
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:26

Re: Internet czy skup

Post autor: bowenmarsh »

Jeśli chodzi o samochody, to według mnie, w internecie znajdziecie po prostu wszystko. Ja ostatnio szukałam dobrej wypożyczalni samochodów i trafiłam na tę stronę : https://www.fleetcorp.pl/modlin/ Według mnie, mają naprawdę szeroki wybór aut w różnych cenach. Wszystko zależy od nas, jaką rangę auta wybierzemy.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 14
Rejestracja: 01 sie 2019, 9:34

Re: Internet czy skup

Post autor: kasiakowa06 »

Polecam serdecznie https://autoskup-szczecin.eu/skup-aut-szczecin.php.
Awatar użytkownika
doria32
Posty: 197
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:41

Re: Internet czy skup

Post autor: doria32 »

Niezależnie od tego, w jaki sposób będziesz sprzedawał samochód, zadbaj o jego wygląd przed sprzedażą. Jeśli auto będzie się dobrze prezentowało, uzyskasz wyższą cenę. Pomocna może być usługa auto detailingu. Popatrz tu http://www.dk-detailing.pl/ - oni wykonują takie usługi. Zadbają o twoje auto, a Ty uzyskasz za nie wyższą cenę.
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 105
Rejestracja: 24 paź 2019, 18:58

Re: Internet czy skup

Post autor: Marko33 »

To już zależy od sytuacji i konkretnego materiału. Warto poszukać takiego skupu, który będzie w stanie zaoferować Wam najwięcej za zakup Waszych materiałów. W https://zlomweglika.pl/zlom-weglikow-spiekanych znajdziecie skup metali szlachetnych, który może być dla Was najlepszą opcją.
ODPOWIEDZ