inwestowanie

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
iłka21

inwestowanie

Post autor: iłka21 »

Czy też jesteście zdania, że warto inwestować swoje oszczędności? Ja uważam, że tak, bo zawsze mogą przynieść jakieś zyski. Teraz tylko pytanie na jaki rodzaj inwestowania postawić? Jakie są wasze pomysły, a może nawet doświadczenia? Chętnie się dowiem.
Awatar użytkownika
bordek
Posty: 73
Rejestracja: 28 mar 2019, 11:59

Re: inwestowanie

Post autor: bordek »

Jeśli chodzi o inwestowanie to zgadzam się, że to jest dobry pomysł. A inwestować można w różne rzeczy. Jeśli ja miałabym wybierać to byłyby to nieruchomości. Oczywiście lepiej nie zaczynać tak z marszu, bo to jak na wszystkim i w tym temacie trzeba się znać. Sama rozważam szkolenie z obrotu nieruchomościami online , żeby w tym temacie się podszkolić i wiedzieć w ogóle od czego zacząć. Jak sprawdzałam, to na takim szkoleniu poruszanych jest wiele zagadnień i bardzo dobrze. W końcu chodzi o to, żeby inwestować bezpiecznie i z jak największym zyskiem.
Awatar użytkownika
saska
Posty: 66
Rejestracja: 23 mar 2020, 11:14

Re: inwestowanie

Post autor: saska »

Jesli chodzi o inwestowanie, to ja juz od kilku ladnych miesiecy skupiam sie na akcjach i surowcach. Inwestuje sobie na Forex, do tego dodatkowo korzystam sobie z wykresów renko, zeby miec lepszy oglad na wszystko, co sie dzieje. https://www.az-invest.eu/ultimate-renko ... tatrader-5 mam takie, do metatradera5, super sprawa
Łania

Re: inwestowanie

Post autor: Łania »

Jeśli chodzi o inwestowanie bardzo na tym polegam, nie ma się co oszukiwać - w banku czy na lokatach nie zarobi się już praktycznie nic. Złoto http://www.odpowiedzialne-inwestowanie. ... ie-oplaca/ to dalej atrakcyjna pozycja na rynku inwestycyjnym. Złoto zachowuje swoją wartość. Ma tendencję do utrzymywania wartości w czasie. Ekonomiści twierdzą, że nawet cena złota nie wskazuje na jego wartość.
gałka22

Re: inwestowanie

Post autor: gałka22 »

Inwestować oczywiście warto, tylko trzeba wiedzieć w co, żeby to było opłacalne i bezpieczne. Dla mnie na przykład giełda odpada, nie mam o tym pojęcia. Za to nieruchomości to już co innego, znacznie łatwiejsza sprawa. Tylko trzeba wiedzieć gdzie. Na portalu https://www.dobryadres.pl/ jest bardzo dużo różnych ofert, nie tylko mieszkania. To największy portal jeśli chodzi o zachodniopomorskie.
Awatar użytkownika
momin44
Posty: 426
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:05

Re: inwestowanie

Post autor: momin44 »

Kupując mieszkanie, trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na cenę jak również na kwestię dopasowania i najwyższej jakości. Polecam zatem zajrzeć na stronę https://nowepoludnie2.pl/ gdzie trafisz na świetne propozycje i jakościowe podejście do tematu, gdzie możesz spodziewać się mieszkania na najwyższym poziomie. Na pewno będzie to dobra inwestycja na przyszłość.
Awatar użytkownika
ewelina3892
Posty: 185
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:32

Re: inwestowanie

Post autor: ewelina3892 »

Zawsze powtarzam, że za inwestowanie można się zabrać, dopiero mając odpowiednią wiedzę na ten temat. Tylko w ten sposób można zminimalizować ryzyko stracenia wszystkich oszczędności. Na stronie: https://ipopema.pl/ znajduje się oferta, z której warto skorzystać. Jest bardzo korzystna i od dobrej firmy, więc na pewno będziesz zadowolona.
gąska

Re: inwestowanie

Post autor: gąska »

Nie znam się na inwestowaniu, bo do tego też trzeba mieć przecież jakąś wiedze ale cieszę się że nie zrezygnowałam z oszczędzania w ppk, okazuje się na podstawie tej http://rogala.pl/ponad-150-zysku-w-ppk- ... iesiacach/ publikacji że to była bardzo dobra inwestycja i sporo na tym zyskałam
Grażka90

Re: inwestowanie

Post autor: Grażka90 »

W obecnych czasach istnieje mnóstwo możliwości inwestowania, jednak nie wszystkie są tak samo opłacalne. Świetnym pomysłem jest według mnie inwestowanie w apartamenty. Jeśli nic na ten temat nie wiecie, warto zajrzeć na tę stronę https://dreamestate.pl/. Ta firma zajmie pomoże wam znaleźć odpowiedni apartament, rozplanuje jego aranżacje, a w razie potrzeby kompleksowo zajmie się wynajmem, czyli mówiąc krótko: specjaliści!
ewuś

Re: inwestowanie

Post autor: ewuś »

Jednak najlepszą formą inwestycji jest jak dla mnie postawienie na zakup złota czy srebra w https://www.mennicaskarbowa.pl/ . Oferta jest dosyć szeroka, możemy wybrać sztabki w dosyć różnych rozmiarach, dodatkowo mamy pewność, że jakość jest odpowiednia i sprawdzona.
wodna12

Re: inwestowanie

Post autor: wodna12 »

Ja aktualnie zastanawiam się nad funduszem emerytalnym, tak aby odkładać pieniądze na Emeryturę. Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie? Nie wiem na co się zdecydować - IKE czy IKZE?
Awatar użytkownika
mamapiotra
Posty: 51
Rejestracja: 02 gru 2019, 8:00

Re: inwestowanie

Post autor: mamapiotra »

Inwestowanie w dzisiejszych czasach nie jest proste, ale każdy, kto podejmuje się tego tematu liczy na zyski. Wiele osób nam znanych zdecydowało się na inwestowanie w nieruchomości, co mnie wcale nie dziw, bo jeśli nieruchomość jest dobrze usytuowana jak np. te apartamenty Mrągowo to prawdopodobieństwo powodzenia tej inwestycji będzie bardzo duże. Myślę ,że należy spróbować.
magdalenaa

Re: inwestowanie

Post autor: magdalenaa »

My planujemy sprzedać nasze mieszkanie i znaleźliśmy właśnie https://conciergehouse.pl/ . Faktycznie firma posiada bardzo duże doświadczenie, fachowo podchodzą do każdego klienta, więc może akurat to będzie dobry wybór
suzanaa

Re: inwestowanie

Post autor: suzanaa »

Z całą pewnością warto inwestować w nieruchomości. Jak chodzi o mnie, to przykładowo znalazłam teraz świetne lokale na wynajem Warszawa u firmy LOCO COMMERCIAL - jak chcecie możecie sobie sprawdzić. To dobra okazja na to, aby znaleźć doskonale miejsce pod swój biznes.
Natanniel

Re: inwestowanie

Post autor: Natanniel »

Warto też poczytać na ten temat - https://naszemalopolskie.pl/jak-zaczac- ... nie-z-ike/ . Indywidualne Konto Emerytalne stanowi pewny sposób na budowanie zaplecza finansowego na emeryturę. To narzędzie, które umożliwia systematyczne oszczędzanie i inwestowanie zgromadzonych środków na rynkach finansowych. Dzięki IKE, inwestor ma możliwość korzystania z różnorodnych instrumentów inwestycyjnych, co pozwala na zróżnicowanie portfela inwestycyjnego i potencjalnie wyższe zwroty. Warto podkreślić, że inwestowanie z IKE to nie tylko dbałość o przyszłość finansową, ale również korzystanie z preferencyjnych rozwiązań podatkowych, co czyni tę formę oszczędzania jeszcze bardziej atrakcyjną.
ODPOWIEDZ