Jak schudnąć? Wasze patenty?

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Szumiś90

Jak schudnąć? Wasze patenty?

Post autor: Szumiś90 »

Jak schudnąć? Wasze patenty?
Chciałabym zastosować dobrą dietę, ale nie jakies radykalne coś typu głodówka, tylko wyrobić w sobie fajne nawyki żywieniowe, wspomagające odchudzanie, nauczyć się ich, i móc chudnąć zdrowo.
Może podpowiecie od czego mogłabym zacząć ?
Dżemik

Re: Jak schudnąć? Wasze patenty?

Post autor: Dżemik »

A może po prostu powinnaś sobie wyrpacować zdrowe nawyki żywieniowe, dzięki którym najpierw schudniesz,
a potem utrzymasz dobrą sylwetkę? Sprawdź sobie takich dietetyków, któzy pomagają ustawić żywienie, albo wybierze się na wczasy odchudzające w górach jak tu https://sofra.com.pl/instytut-zdrowia-sofra-w-karpaczu/
gdzie masz takie dwa w jednym: super szkołę dobrego jedzenia i odchudzanie plus wypoczynek :)

Ładnie można sobie w takim czasie żywienie ustawić.
Kasieńkaa

Re: Jak schudnąć? Wasze patenty?

Post autor: Kasieńkaa »

Witam. Nie miałam większych problemów ze schudnięciem. Zaczęłam być bardziej aktywna na co dzień. Co drugi dzień robiłam sobie wykańczający trening. I oczywiście musiałam zmienić nieco jadłospis. Wyzwaniem było utrzymanie tej wagi. Pomocny okazał się artykuł jak nie przytyć zimą https://onedaymore.pl/blog/jak-nie-przytyc-zima/. Znajdziecie tam kilka przydatnych rad.
Kąśliwa

Re: Jak schudnąć? Wasze patenty?

Post autor: Kąśliwa »

Nic się samo nie zrobi przecież, powinniście skupić się na dobrej diecie, a też i pomyśleć o aktywności fizycznej, ruszać się trzeba. Ja mam już rozpisany trening domowy, kolega, który jest trenerem personalnym bardzo mi pomógł. Przydały się też tu bardzo gumy do ćwiczeń ze strony https://www.ceneo.pl/Tasmy_i_gumy_do_cwiczen W takie rzeczy też musiałam się zaopatrzyć.
Hilląry

Re: Jak schudnąć? Wasze patenty?

Post autor: Hilląry »

Mój patent to po prostu mieć odpowiednią dietę. Plus mieć jeszcze odpowiedni plan treningowy no inaczej się nie da ;) ja muszę koniecznie robić Cardio ze względu na to by zrzucić brzuch. Oprócz tego jeszcze chcę bardzo zacząć treningi na drążku https://www.k-sport.com.pl/product-pol- ... 01-SK.html
ODPOWIEDZ