Jakie konto bankowe wybrać ?

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
momin44
Posty: 426
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:05

Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: momin44 »

Witajcie! Piszę aby zapytać Was jakie konto bankowe polecacie , tak by były jak najmniejsze opłaty. Zastanawiam się nad kontem PKO BP za o zł myślicie że warto ? Czytałem o nich tutaj https://konto-w-banku.pl/ wydaje mi się bardzo sensowna ta oferta, jaki jeszcze bank polecacie ?
Awatar użytkownika
Anna5
Posty: 8
Rejestracja: 17 mar 2020, 17:43

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Anna5 »

Ciekawą ofertę bankową kont spotkałam na stronie https://pozyczkieurofin.pl/lokaty/lokaty.html , mnie szczególnie odpowiada mbank.
Awatar użytkownika
Letina
Posty: 17
Rejestracja: 28 lut 2020, 13:42

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Letina »

Może ktoś z Was się orientuje, czy lepszą opcją będzie założenie konta oszczędnościowego, czy lepiej postawić na polisy inwestycyjne Zależy mi na tym, żeby w końcu zacząć odkładać jakieś pieniądze na zabezpieczenie przyszłości.
Awatar użytkownika
divenszi
Posty: 124
Rejestracja: 08 maja 2020, 13:12

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: divenszi »

O tych polisach inwestycyjnych to chyba było kiedyś głośno. Radzę doczytać.
Antoś

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Antoś »

Jakiś czas temu przeglądałem oferty kont bankowych, w celu założenia rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Jeżeli równiez szukacie oferty dla siebie, to na początek polecam Wam sprawdzić artykuły ze strony https://alebib.pl/ranking-kont-osobistych/. Co sądzicie o ich poradach?
Ostęr

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Ostęr »

Radzę zachować ostrożność w tej sprawie i robić to szczególnie ostrożnie rzeczywistości możesz zarabiać na wszystkim, ale najlepiej zarabiać na kompetentnych inwestycjach i rynku Forex. To jest prawdziwy sposób, który pozwala przenieść przepływy finansowe i to jest dokładnie to, na czym możesz zarabiać pieniądze.
Jeręk

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Jeręk »

Zapewniam cię, że operacje na giełdzie będą dla ciebie znacznie szybsze i bardziej skuteczne, jeśli skorzystasz z usług zautomatyzowanych doradców. Są to naprawdę bardzo proste programy do handlu na giełdzie i szybko pomagają poruszać się w nowym otoczeniu https://play.google.com/store/apps/deta ... l=pl&gl=pl Ten program jest bardzo niezawodny i łatwy w użyciu i jest naprawdę prosty. Myślę, że to ci bardzo pomoże.
Środek

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Środek »

Ja też mam wspólne konto bankowe z żonką, ale oczywiście posiadam też swoje konto osobiste . Te konto wspólne mamy w Toyota Banku i dołączone do niego darmowe konta oszczędnościowe . Podpinam linka jakbyście chcieli poczytać. Może nie jest to inwestycja, ale jakiś sposób oszczędności, z pewnością lekko opłącalny gdy za konto bankowe się nie płaci :)
cęlia

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: cęlia »

Jak widać możliwości jest całkiem sporo. Ja to szukałam konta, z którego mogłabym płacić rachunki czy robić zakupy w sieci a przy tym dostawać zwroty na konto tzw cashback. Okazało się, ze takie konto otrzymuje się po rejestracji w aplikacji Provema https://www.facebook.com/provema. Super narzędzie dla wszystkich tych, którzy chcą świadomie zarządzać swoim budżetem i lepiej kontrolować wydatki.
Wiśnia

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Wiśnia »

Ja z kolei szukam firmowego. Mam osobiste w Pekao i nie wiem czy firmowe zakładać też tam czy w innym banku. Co sądzicie? Patrze na różne rankingi i porównywarki. Tutaj niby Pekao jest na pierwszym https://wspieramyfirmy.pl/ranking-kont-firmowych/ ale czy ktoś ma, poleca?
Zdolny

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Zdolny »

Ważnym elementem jest również zrozumienie opłat i prowizji bankowych. Na https://praktyczna-wiedza.pl/biznes-i-f ... krajowcow/ znajdują się informacje na temat potencjalnych kosztów związanych z utrzymaniem konta, przelewami międzynarodowymi oraz innymi usługami bankowymi.
Zbijak

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Zbijak »

WIBOR jako wskaźnik w pełni legalny, odgrywa kluczową rolę w systemie finansowym Polski, będąc referencją dla oprocentowania kredytów, lokat i innych instrumentów finansowych. Jego obliczanie odbywa się w oparciu o przepisy i normy, które są zgodne z międzynarodowymi standardami, co zapewnia jego globalną akceptację. Szczegółowe wyjaśnienie procesu ustalania WIBOR oraz jego zgodności z prawem można znaleźć na https://nettg.pl/gornictwo/203420/wibor ... i-legalnym co jest cennym źródłem wiedzy dla każdego zainteresowanego rynkiem finansowym.
ODPOWIEDZ