Język

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Język

Post autor: Migotka »

Witajcie.
Czy uczycie się dodatkowo jakiś języków obcych? Jeśli tak, to jakich? Co sądzicie o tym, żeby zacząć uczyć się języka chińskiego? Widziałam na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ki/wroclaw, że jest taka możliwość w Centrum Edukacji Profi Lingua we Wrocławiu. Co Wy na to?
moniśa

Re: Język

Post autor: moniśa »

Języki obce zawsze nam się przydadzą. To że warto się ich uczyć nie podlega dyskusji. Nigdy nie wiadomo kiedy będzie nam taki potrzebny. Ja już jako osoba dorosła zaczęłam uczyć się niemieckiego. Zdecydowałam się na wyjazd do Niemiec w celach zarobkowych. U opiekunki osób starszych znajomość języka to rzecz obowiązkowa. Zaczęłam więc szukać wiadomości o tym jak szybko posiąść taką wiedzę i tutaj http://www.tubasiedlec.pl/blogi/czytaj/ ... k-seniorow znalazłam kilka cennych porad w tym właśnie zakresie.
józefa1

Re: Język

Post autor: józefa1 »

Warto się uczyć języków obcych. Najlepiej wybierać te, które są zgodne z naszymi zainteresowaniami. Jeśli więc planujecie naukę języka rosyjskiego to polecam rzucić okiem na wot i my 3 podręcznik: https://ksiegarnia.pwn.pl/Wot-i-my-3-No ... 335,p.html .
Awatar użytkownika
ewelina3892
Posty: 185
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:32

Re: Język

Post autor: ewelina3892 »

Nauka języka to nie taka oczywista sprawa. Jeśli zależy Ci na wysokim poziomie nauczania, koniecznie zastosuj się do porad ze strony: http://www.torun.com.pl/index.php?akcja ... news=77532 przy wyborze uczelni. Dzięki temu na pewno uda Ci się wybrać dobrą uczelnie.
Ola521

Re: Język

Post autor: Ola521 »

Przyznam, że ja nie mam pojęcia jak skutecznie nauczyć się języka angielskiego. Sama już chodziłam na kursy, szkolenia, ale nigdy z nich nic nie wyniosłam. Macie jakieś rady?

az panel
Mos23

Re: Język

Post autor: Mos23 »

Język można szybko opanować nawet bez wychodzenia z domu. Pod adresem: https://pl.pinterest.com/szybkanaukapro/ jest pinterest Szybkiej Nauki Pro. Możesz się z niego dowiedzieć więcej szczegółów o firmie ale też o samym kursie. Ja myślę, że to naprawdę fajne rozwiązanie.
Boski

Re: Język

Post autor: Boski »

Znajomość kultury kraju, którego języka się uczymy, może znacznie wzbogacić proces nauki. Filmy, muzyka, literatura, a nawet kuchnia mogą pomóc w zrozumieniu kontekstu językowego. Więcej informacji znajdziesz na https://portalsremski.pl/pl/651_artykul ... ielem.html. To także świetny sposób na urozmaicenie nauki i fajnie o tym pamiętać.
ODPOWIEDZ