Kancelaria adwokacka Toruń

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
Ziutka001
Posty: 29
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:13

Kancelaria adwokacka Toruń

Post autor: Ziutka001 »

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą kancelarii adwokackiej https://kancelariaszafranski.pl/ . Prowadzi on między innymi sprawy cywilne, sprawy związane z prawem karnym i inne.
Awatar użytkownika
AlpakaLand
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 17:04

Re: Kancelaria adwokacka Toruń

Post autor: AlpakaLand »

Cześć wszystkim. Jak myślicie – czy https://kancelariafortis.pl/ zajmuje się również sprawami indywidualnych klientów, czy tylko większych firm? Pytam bo strona wygląda profesjonalnie i nie wiem czy obsłużą mnie odpowiednio. Potrzebuję pilnie załatwić parę spraw dlatego taka kancelaria byłaby najlepszym rozwiązaniem. Chyba zadzwonię i się zapytam...
Sny to poematy podświadomości.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Kancelaria adwokacka Toruń

Post autor: Migotka »

Jeśli natomiast szukalibyście sprawdzonej kancelarii z Wrocławia, to polecam Wam kancelarię https://lawboxfirm.com/. Możecie skorzystać z ich pomocy zarówno jako osoba prywatna, jak i jako firma, ponieważ kancelaria ta zajmuje się również obsługą prawą podmiotów gospodarczych.
Awatar użytkownika
Scott589
Posty: 5
Rejestracja: 05 wrz 2019, 15:38

Re: Kancelaria adwokacka Toruń

Post autor: Scott589 »

Nie wiem na jaką kancelarię się zdecydować. Potrzebuję pomocy prawnej od ręki w najszybszym możliwym terminie. Niby tutaj https://kancelariafortis.pl/ szybko i sprawnie pomagają. Korzystał ktoś i potwierdzi to? Oczywiście potrzebuję najlepszych specjalistów tym fachu. Nie mogę powierzać swoich problemów byle komu.
Nie ufam tym, którzy są przekonani, że mają wielu przyjaciół. To znak, iż nie znają ludzi.
ODPOWIEDZ