Kosmetyki do pielęgnacji ciała - wybór

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Foleńka

Kosmetyki do pielęgnacji ciała - wybór

Post autor: Foleńka »

Cześć!
Chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakies konkretne podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości kosmetyków do dbania o swoją cerę i jej zdrowy wygląd? Mam spore problemy z tym jak wygląda moja cera i oczywiście chętnie zobaczę jak to dokładnie wygląda u Was i jak sobie radzicie?
Uleśka

Re: Kosmetyki do pielęgnacji ciała - wybór

Post autor: Uleśka »

Akurat jeżeli chodzi o problemy z przebarwieniami to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez Summe u których znajdziecie różne opcje kosmetyków, jak serię BECLARITY która kontroluje produkcję i syntezę melaniny, hamując tym samym aktywność enzymatyczną tyrozynazy. Podrzucam z resztą link https://summe.pl/seria/beclarity/ i może ich kosmetyki również Wam pomogą!
Gośka32

Re: Kosmetyki do pielęgnacji ciała - wybór

Post autor: Gośka32 »

No to tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić i również uważam, że warto tutaj zajrzeć do oferty przygotowanej przez Summe gdzie macie specjalne serie kosmetyków na różne problemy skórne oraz do skutecznej pielęgnacji ciała. Dlatego też podrzucam właśnie https://summe.pl/seria/beclarity/ gdzie sprawdzicie sobie różne opcje i serie, które są dostępne w zależności od konkretnych potrzeb i problemów.
Foleńka

Re: Kosmetyki do pielęgnacji ciała - wybór

Post autor: Foleńka »

Gośka32 pisze: ↑26 maja 2021, 11:11 No to tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić i również uważam, że warto tutaj zajrzeć do oferty przygotowanej przez Summe gdzie macie specjalne serie kosmetyków na różne problemy skórne oraz do skutecznej pielęgnacji ciała. Dlatego też podrzucam właśnie https://summe.pl/seria/beclarity/ gdzie sprawdzicie sobie różne opcje i serie, które są dostępne w zależności od konkretnych potrzeb i problemów.
No to już pierwsze podpowiedzi się pojawiły, super i dzięki że jednak nie przeszliście obojętnie. Jeszcze chwilę poczekam i czas najwyższy na testowanie :)

zlecę projekt wnętrza 2012
AlicjaEś

Re: Kosmetyki do pielęgnacji ciała - wybór

Post autor: AlicjaEś »

Akurat Summe jest propozycją godną uwagi do poszukiwań kosmetyków i preparatów które pomogą przywrócić Waszej skórze blask, jędrność i pozbyć się problemów trądzikowych i przebarwień m.in wykorzystując te z serii Beclarity https://summe.pl/ jednak lepiej się dokładnie zapoznać oraz dowiedzieć co i jak. Pozdrawiam serdecznie :)
ODPOWIEDZ