Lekarz dla dziecka - chirurg

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
urszulka
Posty: 9
Rejestracja: 16 lip 2020, 23:09

Lekarz dla dziecka - chirurg

Post autor: urszulka »

Moje dziecko musi mieć wykonany zabieg chirurgiczny. Trochę się boję iść do lekarza pierwszego lepszego, znacie jakiegoś specjalistę godnego polecenia w Piekarach Śląskich? Chirurg dla dzieci koniecznie. Namiar na takiego ogólnego mam.
Awatar użytkownika
sayhey
Posty: 138
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:16

Re: Lekarz dla dziecka - chirurg

Post autor: sayhey »

Chirurg ogólny nie podejmie się każdego zabiegu u dziecka. Wiem, że wykonują zabiegi ale moim zdaniem nie powinni. Od tego jest specjalizacja chirurgii dziecięcej by takie zabiegi i leczenie wykonywali lekarze do tego przygotowani. Dobrze, że szukasz chirurga dziecięcego, nawet jak to nie jest skomplikowany zabieg. W Piekarach w Centrum Medycznym Gabos przyjmuje dr Andrzej Grabowski https://gaboscm.pl/lekarz/andrzej-grabowski/ koniecznie do niego się zapisz. W poniedziałki jest w poradni. Bardzo dobry specjalista, ma duże doświadczenie i podejście do dziecka. Wiadomo, że są konsultacje wcześniej dlatego kontakt z małym pacjentem jest istotny.
Tomuś

Re: Lekarz dla dziecka - chirurg

Post autor: Tomuś »

Oczywiście, że tak. Przecież wszystko zależy przede wszystkim od tego, jakie zabiegi muszą być wykonane i gdzie możecie je wykonać. Do chirurga umówisz się przez https://lekarzebezkolejki.pl/, dlatego też warto już teraz na nie postawić. To ważna rzecz, bo chodzi przecież o zdrowie Waszego dziecka. Pamiętajcie o tym koniecznie.
mężyk90

Re: Lekarz dla dziecka - chirurg

Post autor: mężyk90 »

Witam,co sądzicie o operacjach nosa? Ja mysle o takij operacji dla mojego 5letniego synka. Ma problemy z przegrodą nosową i jego nos nie wygląda tak,jak powinien wyglądać w przyszlosi. https://derm-al.pl/pl/medycyna-estetycz ... plastyczna Co sądzicie ?
Awatar użytkownika
madame
Posty: 177
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:16

Re: Lekarz dla dziecka - chirurg

Post autor: madame »

Myślę, że właśnie przy wyborze chirurga warto jest zrobić dobre rozeznanie w tym zakresie. Jeśli chodzi o mnie to ja praktycznie od razu wybrałam chirurga z https://cmp.med.pl/cmp-marianska/chirurg/ i wiem, że ten wybór był bardzo dobry. Tym bardziej, że można tam spotkać naprawdę wysokiej klasy specjalistów.
Kaśkaa23

Re: Lekarz dla dziecka - chirurg

Post autor: Kaśkaa23 »

Faktem jest, że przecież dzisiaj możecie znacznie skuteczniej podejść do tematu leczenia Waszych dzieci. Trzeba tylko zadbać o to, by zajął się nimi jak najlepszy fizjoterapeuta dzieciecy. To da Wam bardzo dużo w kontekście szybkiego powrotu do pełnej sprawności. Powinniście już teraz mieć to na uwadze.
muśka

Re: Lekarz dla dziecka - chirurg

Post autor: muśka »

urszulka pisze: 04 wrz 2020, 6:29 Moje dziecko musi mieć wykonany zabieg chirurgiczny. Trochę się boję iść do lekarza pierwszego lepszego, znacie jakiegoś specjalistę godnego polecenia w Piekarach Śląskich? Chirurg dla dzieci koniecznie. Namiar na takiego ogólnego mam.
Dobrze, że macie kogoś takiego i wiecie, kto może ogólnie zając się Wami.. Ja jednak zastanawiam się, co tak naprawdę mogę wybrać do swojego gabinetu. No i jeśli mamy mówić ogólnie o tym, to wydaje mi się, że warto sprawdzić takie coś jak elektroniczne zarządzanie dokumentacją . To dziś podstawa nowoczesnego gabinetu.
Awatar użytkownika
sayhey
Posty: 138
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:16

Re: Lekarz dla dziecka - chirurg

Post autor: sayhey »

Takie specjalistę można znaleźć w placówkach własnych https://zdrowie.pzu.pl/ . Jeśli myślicie o skorzystaniu z prywatnej opieki medycznej i chcecie wykupić pakiet usług dla swojej rodziny to skorzystanie z oferty PZU Zdrowie będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Szczególnie, że poza własnymi placówkami z usług można korzystać także w jednej z 2400 placówek partnerskich.
Awatar użytkownika
suzy
Posty: 241
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:38

Re: Lekarz dla dziecka - chirurg

Post autor: suzy »

Długo czekałem na wizytę, oczywiście bez kolejki do lekarza się nie obeszło. Dlatego popieram kampanię społeczną "Odwołuję, nie blokuję". Jeśli nie zamierzacie pojawić się na wizytach, apeluję, abyście poinformowali ośrodek zdrowia, do którego mieliście się udać.
dawiid

Re: Lekarz dla dziecka - chirurg

Post autor: dawiid »

Ogólnie rzecz biorąc, istnieje znaczące udogodnienie w postaci możliwości skorzystania z usługi jak bez kolejki lekarz . Ostatnio odkryłem, że istnieje skuteczny sposób na unieważnienie planowanej wizyty u lekarza w przypadku, gdy nie jesteśmy w stanie się na nią stawić. Jest to godne uwagi rozwiązanie, które warto rozważyć.
kwiatek131

Re: Lekarz dla dziecka - chirurg

Post autor: kwiatek131 »

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://vivomed.pl/ , gdzie znajdziecie ofertę sprawdzonego i nowoczesnego Centrum Medycznego Vivomed w Sosnowcu. Oferują usługi medyczne z zakresu andrologii, reumatologii, urologii i gastroenterologii.
ODPOWIEDZ