Metody ogrzewania

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
fumerka
Posty: 74
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:04

Metody ogrzewania

Post autor: fumerka »

na chwile obecną dostępnych jest wiele metod ogrzewania domu.Warto jednak przed ostateczną decyzją przekalkulować, która z nich jest najbardziej opłacalna. Moim zdaniem jest to ekogroszek. Zobacz sobie tutaj https://dobry-ekogroszek.pl/ na ceny, a podobno ciepło bardzo dobrze trzyma i większość ludzi , chwali takie rozwiazania.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Metody ogrzewania

Post autor: Migotka »

Skoro już o ogrzewaniu mowa, to czy zdarzyło Wam się kiedyś, że system grzewczy w Waszym domu uległ awarii? My mamy system od renomowanej firmy Viessmann serwis jednak raz był nam potrzebny. Na szczęście znaleźliśmy w internecie kontakt do firmy Rat-Gar, która raz dwa poradziła sobie z taką naprawą ;)
Awatar użytkownika
bolekk
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2019, 9:29

Re: Metody ogrzewania

Post autor: bolekk »

Ja ogrzewam dom za pomocą rekuperacji zamontowanej przez https://www.wojwent.com. Dzięki rekuperacji cieszę się tanim ogrzewaniem mojego domu.
Awatar użytkownika
VasiliyCos
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2019, 13:39

Re: Metody ogrzewania

Post autor: VasiliyCos »

Witam, chciałem spytać, o myślicie o sufitach podwieszanych w budynkach użyteczności publicznej? Chodzi mi o takie rozwiązania jak np. pokazane są tutaj - https://dobresufity.pl/sufity-napinane-w-bialystoku/. Bardzo fajnie to wygląda i nadaje budynkom nowoczesnego wyglądu. Jestem jednak ciekawy jak się to sprawdza na dłuższą metę. Chodzi mi o konserwacje tego typu sufitów. Może ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Będę wdzięczny za opinie.
Awatar użytkownika
Anno1506
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2019, 15:39

Re: Metody ogrzewania

Post autor: Anno1506 »

Ja również korzystam od trzech lat z kotłów na ekogroszek (dokładnie to z tego: https://www.parex-kotly.com.pl/produkty/sztoker) i jestem więcej niż zadowolony.
ODPOWIEDZ