Nasze zdrowie

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Violuśka

Nasze zdrowie

Post autor: Violuśka »

Nasz zdrowie w 100 procentach zależy od nas.Jeśli regularnie będziemy uprawiać sporty oraz zdrowo się odżywiać to nasze zdrowie powinno być w dobrej kondycji. Z racji tego ,że kuchnia polska oparta jest w dużej mierze na potrawach smażonych ważną kwestią jest to jakiego leju używamy do smażenia. Najlepszy jest olej rzepakowy do smażenia bo Jego temperatura dymienia wynosi 242 stopni C. To bardzo ważne. Idealnie nadaje się do smażenia powierzchniowego, czyli na patelni, ale również głębokiego (zanurzeniowego) smażenia np. potraw w panierce, frytek.
tośka

Re: Nasze zdrowie

Post autor: tośka »

Niedawno kupiłam rewelacyjny olej z miąższu awokado z https://ekoaleja.eu/product-pol-6197-OL ... ANETE.html i jestem pod wielkim wrażeniem. Posiada wiele właściwości odżywczych, a taka buteleczka wystarcza na bardzo długi czas
michuś809

Re: Nasze zdrowie

Post autor: michuś809 »

Witam,co sądzicie o stosowaniu oleju na skore i włosy? Chętnie poznam wasze opinei na ten temat. Czy uważacie,że warto inwestować? Chętnie dowiem się więcej na ten temat https://alkmie.com/Olej-Cacay-Kahai-czy ... 38844.html Co o tym sądzicie?
zośka

Re: Nasze zdrowie

Post autor: zośka »

A może warto postawić na zdrowe tłuszcze? Ja od pewnego czasu zamawiam je w https://7-nutrition.com/kategoria-produ ... -tluszcze/ i powiem wam, że o wiele lepiej się po nich czuję, nie są również tak bardzo kaloryczne, więc to dla mnie jest dosyć duży plus.
ODPOWIEDZ