Oczyszczanie miedzi

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
Geruten
Posty: 68
Rejestracja: 15 sty 2019, 14:00

Oczyszczanie miedzi

Post autor: Geruten »

Czy ktoś z Was wie jak oczyścić bardzo dużą ilość miedzianych elementów? Są przygotowywane pod nową produkcję i muszę zlecić usługi profesjonalistom. Nie chciałabym jednak wybierać w ciemno. Polecicie kogoś?
Awatar użytkownika
Lodzia
Posty: 76
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:05

Re: Oczyszczanie miedzi

Post autor: Lodzia »

Posiadam pełen magazyn mosiądzu oraz miedzi i także muszę poddać produkt obróbce. Jest wiele firm, które zajmują się oczyszczaniem i przygotowywaniem tego typu elementów. Jednak sama chyba zlecę to firmie Blastech https://blastech.pl/ . Przeglądałam ich stronę i widać, że to profesjonaliści w swoim fachu. W dodatku mają bardzo dużo pozytywnych opinii.
żwawy

Re: Oczyszczanie miedzi

Post autor: żwawy »

Dobra firma ale w moim biznesie nie ma czasu na takie zabiegi. Stale są mi potrzebne różne elementy z miedzi, m.in. płaskowniki miedziane o określonych parametrach, także po prostu je kupuję. Podobnie jak Ty miałem sporo miedzi na magazynie ale sprzedałem jako złom i też na swoje wyszedłem.
Kołek

Re: Oczyszczanie miedzi

Post autor: Kołek »

O kurczę, nigdy o tym nie myślałem. Kiedyś oddawałem tylko samochód do kasacji https://www.galazkarecykling.pl/demontaz-pojazdow Udało mi się jeszcze na tym złomie trochę zarobić. Wypisują też niezbędne potwierdzenie kasacji, żeby móc potem wyrejestrować pojazd.
Awatar użytkownika
Śpiąca_Ania
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:09
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Oczyszczanie miedzi

Post autor: Śpiąca_Ania »

Warto także zerknąć w sieci https://gorlicki.pl/jak-wybrac-idealna-torebke/ na torebki. Idealne i na każdą okazję bardzo szybko kupimy. Jest ich mnóstwo.
dantex-moda.pl
ODPOWIEDZ