Opakowania kartonowe

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
joanna
Posty: 85
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:45

Opakowania kartonowe

Post autor: joanna »

Gdybyście potrzebowali opakowania kartonowe to polecam wejść na stronę https://www.amtkartony.pl/. Jest to producent tego typu opakowań. W jego ofercie znajdziecie naprawdę wiele ciekawych propozycji.
Awatar użytkownika
kryteria
Posty: 50
Rejestracja: 08 lip 2019, 13:08

Re: Opakowania kartonowe

Post autor: kryteria »

Potrzebowałam kartonów jak sie przeprowadzałam ale kupiłam je w tym sklepie https://przeprowadzkisklep.pl/ , mają tam też folię bąbelkową i stretch a to też sie przydaje przy pakowaniu
Awatar użytkownika
Oliwkaa09
Posty: 130
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:39

Re: Opakowania kartonowe

Post autor: Oliwkaa09 »

W przypadku opakowań kartonowych myślę, że warto abyś jednocześnie zwróciła uwagę na ofertę producenta https://www.amtkartony.pl/ ponieważ zadbali o bardzo dobrą jakość wykonania, trwałość i do tego cenę, więc w naszym przypadku współpraca jest jak najbardziej udana. Prowadząc sklep internetowy jednak trochę tego w ciągu roku nam schodzi, więc musimy mieć pewność i ciągłość dostaw.
Awatar użytkownika
sayhey
Posty: 147
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:16

Re: Opakowania kartonowe

Post autor: sayhey »

A opakowania z giętkiej folii i papieru na https://yanko.com.pl/ . Na pewno nie raz już kupiliście artykuły gdzie to ta firma wykonała na nie opakowania, na przykład jakiś makaron, papierowy ręcznik czy nawet materiały budowlane. Zaopatrują różne branże, cechuje ich wysoka jakość, dbałość o detale. Ich opakowania są przyjazne dla środowiska, te foliowe są odpowiednie do dalszego wykorzystania.
ODPOWIEDZ