Połączenia telefoniczne w firmie

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
urszulka
Posty: 9
Rejestracja: 16 lip 2020, 23:09

Połączenia telefoniczne w firmie

Post autor: urszulka »

Jak w miarę usprawnić rozmowy telefoniczne w firmie? Są do tego jakieś programy? Od czasu pandemii znacznie więcej klientów dzwoni niż przychodzi i mamy problem. Nie mogą się dodzwonić, ciągle linia zajęta, jakość połączeń też taka średnia.
Awatar użytkownika
sayhey
Posty: 149
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:16

Re: Połączenia telefoniczne w firmie

Post autor: sayhey »

Jaką centralę posiadacie? Jeśli stacjonarną to polecam zmianę na wirtualną voip. Tu się można dowiedzieć więcej co to centralka voip https://focustelecom.pl/centrala-voip/ można też przetestować w wersji demo jak działa. Dostawca zajmuje się jej wdrażaniem, również świadczą pełen serwis usługi. Do takiej centrali można podpiąć nawet telefony pracowników, automatycznie nagrywane są wszystkie rozmowy. Moim zdaniem plusów jest mnóstwo i dla firmy i dla klientów. Bo najważniejszego nie powiedziałam - takie połączenia internetowe są znacznie także od tych analogowych.
Awatar użytkownika
Malinowa
Posty: 61
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:23

Re: Połączenia telefoniczne w firmie

Post autor: Malinowa »

Jeżeli wykonujecie wiele połączeń każdego dnia to według mnie warto postawić między innymi na sprawdzoną telefonię voip. Osobiście polecam operatora https://www.supervoip.pl/. Korzystamy z ich usług u nas w biurze i muszę przyznać, że połączenia telefoniczne są o wiele lepszej jakości, a sam ich koszt zmalał.
Małgorzata

Re: Połączenia telefoniczne w firmie

Post autor: Małgorzata »

W rozwijającej się firmie powinniśmy mieć też świetny szybki Internet. Znacie już opcję test internetu ?? To tutaj na tej stronie możecie wykonać prawidłowy pomiar prędkości Internetu. Na stronie macie opisane cztery najważniejsze kroki do właściwego pomiaru szybkości. Sprawdźcie i wykonujcie ten test. Polecam.
ODPOWIEDZ