Pomoc dla biednych dzieci

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 56
Rejestracja: 13 mar 2019, 19:22

Pomoc dla biednych dzieci

Post autor: kasiunia »

Jeśli jeszcze nie przekazałeś swojego 1% podatku na żaden z celów pomocowych możesz to jeszcze zrobić i przekazać na rzecz fundacji pomocy dzieciom .Jest to fundacja, która pomaga dzieciom z rodzin niewydolnych wychowawczo.Aktualnie fundacja Pociecha prowadzi zbiórkę funduszy na remont Świetlicy Środowiskowej "Garaż" w Opolu oraz zbiórkę funduszy na kolonie wakacyjną dla naszych podopiecznych.Dzięki tej fundacji wiele dzieci skorzystało z niedawno zakończonych ferii zimowych.

wiatrówki karabinki rzeszów
Awatar użytkownika
eyes
Posty: 69
Rejestracja: 16 kwie 2019, 10:27

Re: Pomoc dla biednych dzieci

Post autor: eyes »

Ja co najmniej kilka razy do roku wspieram fundacje takie jak http://szlachetnygest.pl/ chociaż drobnym przelewem. Wierzę, że w ten sposób mogę pomóc. W ogóle nie wiem czy wiecie, ale w Szlachetnym Geście możecie otrzymać pomoc, jeśli potrzebujecie. Wystarczy się zgłosić.
Awatar użytkownika
ciastek
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:33

Re: Pomoc dla biednych dzieci

Post autor: ciastek »

Zgadzam się z powyższym i także wspieram Fundacje Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ i nawet ostatnio zostałam tam wolontariuszką. Ich podopiecznymi są dzieci poparzone i ciężko chore ale na szczęście są ludzie dobrej woli i wspierają fundację choćby małym datkiem
Awatar użytkownika
Geruten
Posty: 68
Rejestracja: 15 sty 2019, 14:00

Re: Pomoc dla biednych dzieci

Post autor: Geruten »

eyes pisze: ↑26 kwie 2019, 10:23 Ja co najmniej kilka razy do roku wspieram fundacje takie jak http://szlachetnygest.pl/ chociaż drobnym przelewem. Wierzę, że w ten sposób mogę pomóc. W ogóle nie wiem czy wiecie, ale w Szlachetnym Geście możecie otrzymać pomoc, jeśli potrzebujecie. Wystarczy się zgłosić.
Z natury jestem osobą empatyczną, ale zawsze najbardziej jest mi przykro, gdy cierpią niewinne dzieci. Tak jest właśnie z podopiecznymi Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Kiedy tylko jestem w stanie, to dokładam parę złotych na zakup dla nich leków.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Pomoc dla biednych dzieci

Post autor: Migotka »

A czy organizowaliście kiedyś dla kogoś potrzebującego jakąś zbiórkę pieniędzy? Widziałam, że na przykład na https:// można taką zbiórkę zorganizować... co o tym sądzicie? Czy takie inicjatywy są Waszym zdaniem ok?
ODPOWIEDZ