Portal o sadownictwie

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
bajkaa

Portal o sadownictwie

Post autor: bajkaa »

Ostatnio dość mocno zainteresowałam się sadownictwem, uprawą warzyw i owocow, dlatego szukam informacji, porad, portali o sadownictwie w sieci. Jeżeli macie namiary na jakiś ciekawy serwis, który ma ciekawe, ale tez rzetelne informacje, porady, wskazowki na temat uprawy owocow, walczeniu z ich chorobami, cenami poszczególnych owoców i warzyw, prosze o polecenia. Bardzo zajawiłam się tematem i pewnie zrobię ogród w następnym roku, wiedza by się przydała nieco większa. Póki co jestem jednak zielona.
urszulak3

Re: Portal o sadownictwie

Post autor: urszulak3 »

bajkaa pisze: ↑14 lis 2021, 5:00 Ostatnio dość mocno zainteresowałam się sadownictwem, uprawą warzyw i owocow, dlatego szukam informacji, porad, portali o sadownictwie w sieci. Jeżeli macie namiary na jakiś ciekawy serwis, który ma ciekawe, ale tez rzetelne informacje, porady, wskazowki na temat uprawy owocow, walczeniu z ich chorobami, cenami poszczególnych owoców i warzyw, prosze o polecenia. Bardzo zajawiłam się tematem i pewnie zrobię ogród w następnym roku, wiedza by się przydała nieco większa. Póki co jestem jednak zielona.
Wydaje mi się, że nie jest to takie złe rozwiązanie. Sprawdź sobie stronę internetową https://sadowniczeabc.pl tam znajdziesz sporo ciekawych, przydatnych informacji ;) może Ci się przydarzą. Powodzenia podczas uprawy owocow!
bardotkaa

Re: Portal o sadownictwie

Post autor: bardotkaa »

Lubię się czasem pozastanawiać ogólnie, jak ma wyglądać nasze działanie i jaki mamy wpływ na swoje informacje, jakie przyswajamy. Ja jednak nie zamykam się na nic nowego, bo nigdy nie wiem, co mnie kiedy spotka. I tak strona https://svetusporek.cz/ mnie bardzo zaciekawiła. Myślę, że będę mogła się z niej dużo dowiedzieć.
ODPOWIEDZ