Prawo jazdy w Łodzi

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
joanna
Posty: 85
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:45

Prawo jazdy w Łodzi

Post autor: joanna »

Gdzie najlepiej zrobić prawo jazdy w Łodzi? Macie jakieś swoje sprawdzone szkoły jazdy? A może słyszeliście o auto szkole Pałgan: http://palgan.pl/? Jestem ciekawa, co o niej sądzicie.
Awatar użytkownika
mell
Posty: 191
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:35

Re: Prawo jazdy w Łodzi

Post autor: mell »

Przejrzyj oferty kilku ośrodków szkolenia kierowców i porównaj. Ja trafiłam dzisiaj na szkołę jazdy Elmol - https://elmol.pl/kursy-prawa-jazdy-wars ... tegoria-b/ i chyba zapiszę się tam na kurs. Cena jest bardzo atrakcyjna a szkoła cieszy się bardzo dobrą opinią wśród przeszkolonych kursantów.
Awatar użytkownika
bowenmarsh
Posty: 358
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:26

Re: Prawo jazdy w Łodzi

Post autor: bowenmarsh »

Hej wszystkim :) wiadomo, że łamanie przepisów drogowych czy ogólnie prawa nie jest czymś dobrym, ale jednak żyjemy jednak w trochę zabieganym świecie i zdarza się czasami np. przejść na czerwonym czy coś takiego. Za co dostaliście mandat ostatnio? Mnie złapali na przekroczeniu prędkości w terenie zabudowanym ;). Znalazłam też ostatnio ciekawy portal https://zaplacmandat.pl dzięki, któremu w prosty sposób można opłacić mandat w kilku krokach. Co uważacie?
Awatar użytkownika
Malinowa
Posty: 61
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:23

Re: Prawo jazdy w Łodzi

Post autor: Malinowa »

Jeśli natomiast ktoś jest z Poznania i szuka sprawdzonej szkoły jazdy to mogę śmiało polecić Zdaj Prawko. Na pewno uda wam się dzięki nim szybko zdać egzamin.
Kołodziej

Re: Prawo jazdy

Post autor: Kołodziej »

Malinowa pisze: ↑ Jeśli natomiast ktoś jest z Poznania i szuka sprawdzonej szkoły jazdy...
Ja bardzo dobrze wspominam poznańską szkołę Autodrive https://autodrive.com.pl/home/. Zapisałam się tam na kurs z polecenia moich przyjaciół i byłam bardzo zadowolona. Super instruktor, nowe samochody z klimatyzacją (latem to miało duże znaczenie), dobrze przygotowany plac manewrowy i dużo wyjeżdżonych kilometrów po trasach egzaminacyjnych. Tak w skrócie mogę ich opisać. Dzięki panu Piotrkowi, który mnie uczył, egzamin zdałam za pierwszym podejściem, a egzaminator pogratulował mi perfekcyjnej jazdy.
samoś

Re: Prawo jazdy w Łodzi

Post autor: samoś »

Znajoma zapisuje się na prawko i podesłała mi do przeczytania ciekawy artykuł https://prawojazdy-poznan.com.pl/ . Poprosiła, abym wyraziła swoją opinię na temat szkoły nauki jazdy Pegaz. Jestem zachwycona ich podejściem i gdyby nie to, że mam już prawo jazdy, sama bym się do nich zapisała.
ODPOWIEDZ