psychiatra online

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 80
Rejestracja: 10 lut 2020, 15:20

psychiatra online

Post autor: magdap »

Psychiatra online - znacie dobrego specjalistę?

Nie płaci za SEO sprawdź w BIG UWAGA !!!
Awatar użytkownika
lannister
Posty: 130
Rejestracja: 06 lut 2020, 11:41

Re: psychiatra online

Post autor: lannister »

śmiało moge ci polecić bardzo profesjonalne konkretne miejsce. Bardzo dobrym psychologiem, który zajmuje się nie tylko problemami emocjonalnymi - nerwice, depresje, kryzysy w związku, wypalenie zawodowe, ale także pomaga w pracy nad samym sobą to własnie psycholog w warszawie http://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa
Grażka30

Re: psychiatra online

Post autor: Grażka30 »

Ja mogę podzielić się problemem, który miał mój były chłopak a mianowicie był strasznie zaburzony pod względem kompulsywnych zachowań seksualnych....jednym słowem - seksoholik. niestety to zaburzenie zniszczyło nasz związek bo niestety regularnie mnie zdradzał. Przewartościowałam to już i wszystko zrzuciłam na chorobę... W jednym mu pomogłam i znalazłam dobrego terapeutę w https://www.narozdrozu.eu/. Z tego co wiem jest lepiej ale to co się działo w naszym związku odbiło się dużym echem na mojej psychice.
Mońka

Re: psychiatra online

Post autor: Mońka »

Tak, korzystałam z https://wetalk.pl i bardzo sobie chwalę. Udało mi się wyjść z problemów na tle nerwowym, które męczyły mnie od kilku lat.
Awatar użytkownika
agacia
Posty: 265
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:45

Re: psychiatra online

Post autor: agacia »

Ja osobiście nie jestem przekonana do takiej formy leczenia. Niemniej jednak, to od was samych należy decyzja. Myślę, że wybór psycholog dąbrowa górnicza będzie tutaj strzałem w dziesiątkę. Pod koniec zeszłego roku sama chodziłam tutaj na terapię, która bardzo mi pomogła.
Grażyna11

Re: psychiatra online

Post autor: Grażyna11 »

Dzisiaj faktycznie dobre kliniki psychiatryczne wychodzą bardzo w kierunku pacjenta. Dobrze to widać na przykładzie Psychomedic.pl, gdzie możliwe są nawet wizyty domowe. W https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ znajdziecie więcej informacji na temat świadczonych przez nich porad, więc koniecznie powinniście bliżej ich poznać już teraz.
ODPOWIEDZ