psychiatra

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 56
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:01

psychiatra

Post autor: paulinabb »

Cześć, psychiatra w Krakówie - polecicie jakiś gabinet?
Halina

Re: psychiatra

Post autor: Halina »

Ja mogę Wam podpowiedzieć, że na szczęście wcale nie musicie być ze swoimi problemami w samotności. Też miałem w swoim życiu czas, gdzie nie byłem sobie w stanie poradzić i dopiero dzięki dobrym psychologom udało mi się wrócić do normy. Najlepiej zajrzyjcie do https://psychomedic.online/ i wybierzcie się po pomoc do psychomedic. To bardzo ważna rzecz, pamiętajcie o tym
kamiil

Re: psychiatra

Post autor: kamiil »

Ostatnio zastanawiałem się nad skorzystaniem z oferty jaką jest konsultacja psychologiczna warszawa Słyszałem, że oferują tam wysokiej jakości terapię, a także mają krótkie terminy na spotkania z specjalistami, co jest dla mnie istotne.
Charlie

Re: psychiatra

Post autor: Charlie »

Psychiatra to jedno - jeżeli zależy Ci na otrzymaniu kompleksowej pomocy, to zdecydowanie umów się jeszcze do psychoterapeuty. W Krakowie działa świetny psychoterapeuta - Dariusz Rudaś. Chodzę do niego od kilku miesięcy. Staram się poradzić sobie z nerwicą natręctw, ale wiem, że pomaga pacjentom z różnymi problemami. Bardzo empatyczny człowiek. Podczas sesji ma się wrażenie, że naprawdę lubi to, co robi. Można z nim złapać "flow" ;)
ODPOWIEDZ