Restauracja z klimatem

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Śliwa

Restauracja z klimatem

Post autor: Śliwa »

Jakie znacie klimatyczne restauracje w naszym kraju? Mi najbardziej zapadła w pamięci restauracja u Wieniawy w Warszawie. Bogata historia miejsca, nawiązanie do tradycji i przede wszystkim świetna polska kuchnia. Nie przepadam za owocami morza jak co niektórzy więc u Wieniawy bardzo chętnie przebywam gdy jestem w stolicy.
dagaa

Re: Restauracja z klimatem

Post autor: dagaa »

Wydaje mi się, że dobrym wyborem będzie restauracja nad wisłą https://rivercafe.pl/ Muszę przyznać, że oferta jest naprawdę atrakcyjna. Potrawy są nie tylko smaczne, ale również doskonale doprawione. Co równie istotne, obsługa jest niezwykle sympatyczna.
Sławomir

Re: Restauracja z klimatem

Post autor: Sławomir »

Z moją rodziną oraz moimi znajomymi regularnie odwiedzam moją ulubioną restaurację American House - restauracja na komunię w Warszawie , ponieważ panuję tam genialny klimat i mają przepyszne jedzenie. Co Wy sądzicie o tej restauracji?
Radziu

Re: Restauracja z klimatem

Post autor: Radziu »

Ta restauracja jest prawdziwym rajem dla osób, które cenią sobie doskonałą jakość mięs i wyrafinowane techniki przyrządzania. Od grillowanych steków po delikatne dania z dziczyzny, każdy smakosz znajdzie tu coś dla siebie. Pełne menu, prezentujące różnorodność kulinarnych arcydzieł, dostępne jest na https://naskrajnej.pl/menu-2/ co jest zachętą do odwiedzin.
madziaa

Re: Restauracja z klimatem

Post autor: madziaa »

Jeśli szukasz miejsca, gdzie jedzenie jest nie tylko smaczne, ale też serwowane z wielkim doświadczeniem, to https://bombajmasala.pl/ powinno być na Twojej liście. Ich kuchnia to prawdziwa uczta dla podniebienia, a obsługa zawsze dba o komfort klienta.
ODPOWIEDZ