Rodzina i związek

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 5
Rejestracja: 14 paź 2019, 22:56

Re: Rodzina i związek

Post autor: Kalanss »

Mój związek jest bardzo udany, ale ostatnio zaczyna nam się trochę psuć w łóżku i chciałabym jak najszybciej to zmienić. Zastanawiam się co mogłoby zabić rutynę, od czego mogłabym spróbować. Rozważałam zabawki erotyczne, ale jednak chciałabym je zostawić na później. Szukając porad i inspiracji w Internecie trafiłam na ten artykuł https://rozkoszna.pl/system-jo-lubrykan ... -recenzja/ o smakowych lubrykantach. Co myślicie o takim lubrykancie na początek? Wystarczy, czy za mało?
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 206
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:12

Re: Rodzina i związek

Post autor: Agnes »

Byc moze wybraliscie niewlasciwego psychologa i zastosowano nieefktywne metody? Warto sporobwac w osrodku Medox w Nowym Modlinie https://medox.org.pl/ Oni prowadza takie sesje dla par i do kazdego problemu podchodza indywidualnie . Zycze powodzenia.
Awatar użytkownika
Monte64
Posty: 86
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:13

Re: Rodzina i związek

Post autor: Monte64 »

Musicie zadbać o odpowiednią grę wstępną. Pozwala to na dłużej zachować zdrowe relacje w związku. Polecam ten artykuł do tego https://przyjazne.com.pl/jak-dobrze-roz ... e-wstepna/ .
Można też trzymać się prawdy. Prawda bywa okrutna, a czasem bolesna, ale przynajmniej jest prawdą. Dzięki niej cała sprawa ma jakiś sens.
Awatar użytkownika
maskali
Posty: 545
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:51

Re: Rodzina i związek

Post autor: maskali »

Wejdź w tego linka aby dowiedzieć się więcej https://randkuj.my/mydwoje
Róża

Re: Rodzina i związek

Post autor: Róża »

Normalna sprawa. Kluczem zawsze powinno być stawianie na takie rozwiązania, które realnie mogą sprawdzić się w Waszym przypadku. Na pewno dobrym wyborem byłoby postawienie na takie miejsca jak https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ bo tam możecie liczyć na dobrą opiekę. Z tym nie ma co ryzykować. Chodzi w końcu o jak najlepsze podejście do tematu Waszego zdrowia.
ODPOWIEDZ