Smoczek uspokajający

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
Dusznafala
Posty: 13
Rejestracja: 20 lut 2019, 10:15

Smoczek uspokajający

Post autor: Dusznafala »

Pomóż dziecku radzić sobie ze stresem i zainwestuj w smoczek uspokajający! Dzięki niemu, Twoje dziecko nie będzie ssać kciuka – co jest szkodliwe dla formowania się zgryzu. Dlatego wejdź na stronę https://bejbi.eu/ i wybierz odpowiedni smoczek.
Awatar użytkownika
doria32
Posty: 197
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:41

Re: Smoczek uspokajający

Post autor: doria32 »

Tak. Taki smoczek to fajna sprawa. Teraz jest duży wybór takich smoczków. Tutaj https://tulisie.pl/ widziałam na przykład. Zresztą nie tylko to mają jeśli chodzi o akcesoria dla dzieci. Są też butelki, pieluszki, gryzaki... Popatrz u nich, bo mają rozsądne ceny, a dodatkowo kupując tam wspierasz dzieci potrzebujące, bo sklep 1% z każdej transakcji przekazuje na ich rzecz.
Awatar użytkownika
madame
Posty: 177
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:16

Re: Smoczek uspokajający

Post autor: madame »

Faktycznie zazwyczaj tak jest, że smoczki nasze dzieci uspokajają i u mnie maluchy również je miały. Jeśli jesteśmy w tej tematyce to polecam zapoznanie się z fajnym wpisem https://whisbear.com/pl/blog/kiedy-dawac-smoczek/ gdzie ciekawie opisano to kiedy tak naprawdę warto dawać dziecku smoczek.
MamaMichała

Re: Smoczek uspokajający

Post autor: MamaMichała »

Smoczek uspokajający kiedyś wydawał mi się totalnym nieporozumieniem. No bo niby przecież każdy smoczek działa tak samo, ale jak przyjrzałam się bardziej temu wynalazkowi zobaczyłam spore różnice - chociażby w kształcie i budowie samego smoka. Inne są też materiały stosowane w ich wyrobie, które są bardziej wytrzymałe i łatwiejsze w utrzymaniu w czystości. Ja kupiłam taki z dodatkową fajną pomocną funkcją świecenia :) dzięki czemu jest dobrze widoczny nocą - kupiałm go na titikoko.pl . Ponieważ zaleca się wymianę co 2-3 miesiące, to kupiłam od razu kilka sztuk :)
ODPOWIEDZ