sposób na reklamę

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
gość

sposób na reklamę

Post autor: gość »

Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.
Awatar użytkownika
alusia
Posty: 83
Rejestracja: 05 cze 2019, 13:55

Re: sposób na reklamę

Post autor: alusia »

Obecnie najlepszy sposób na reklamę to marketing internetowy, bo przez obecną sytuację i tak większość czynności czy poszukiwać realizujemy poprzez przeglądarki sieciowe. To nasze okno na świat i to tam warto dobrze się pokazać. Tu działa dla mnie agencja http://mmsummit.pl/ mająca w tym temacie lata doświadczenia ale i dobre wyczucie, by komunikacja z klientem wyglądała na naturalną. W ten sposób też budują znacznie bardziej pozytywny wizerunek mojej marki na tle konkurencji.
ślum

Re: sposób na reklamę

Post autor: ślum »

Sposobów na reklamę jest wiele. Każdy jest dobry, więc każdy z nas powinien korzystać z różnych. Jednak w moim odczuciu nie można zapominać o reklamie w sieci. To właśnie ona daje nam możliwość dotarcia do jak największej grupy potencjalnych klientów. Taka reklama musi być jednak prowadzona w odpowiedni sposób. Jeśli nie mamy sami wiedzy na ten temat warto korzystać z wiedzy i doświadczenia profesjonalistów. Ja tego, z którego usług korzystam już jakiś czas znalazłem na copywriting katowice . Cieszę się, że można spotkać tak rzetelnych fachowców w tym zakresie.
KamilŚ

Re: sposób na reklamę

Post autor: KamilŚ »

Przekonałem się na własnej skórze, że najlepszą formą reklamy jest reklama internetowa. Moja firma jakiś czas temu była w kiepskiej kondycji, dlatego udałem się do https://presscontent.pl/ , dzięki opracowanemu przez agencję planowi, moja firma zaczęła odnosić wielkie efekty
AŚŚka45

Re: sposób na reklamę

Post autor: AŚŚka45 »

A co sądzicie o reklamach internetowych w formie kampanii offline? Zastanawiam się nad rozpoczęciem współpracy z tą firmą: https://www.promoagency.pl/ i oni oferują właśnie coś takiego w swojej ofercie... Mylicie, że tego typu marketing przynosi większe korzyści?
ćma255

Re: sposób na reklamę

Post autor: ćma255 »

Myślę, że reklama w internecie jest dziś tak dostępna i popularna, że nie powinno być problemów ze znalezieniem dobrej agencji marketingowej. Warto też wiedzieć jak taka reklama wgl działa, to przydatna wiedza. Sprawdźcie sobie np. https://adnext.pl/baza-wiedzy/marketing ... wy-online/. To portal dotyczący takiego marketingu,.
zośka

Re: sposób na reklamę

Post autor: zośka »

Moim zdaniem najlepszą reklamą jest pozycjonowanie w sieci, dzięki któremu informacja o waszej firmie dotrze do większej ilości odbiorców. Mogę polecić http://www.e-star.pl/ ponieważ bardzo fachowo podeszli do mojej sprawy, a ich działania okazały się bardzo skuteczne
łagodna

Re: sposób na reklamę

Post autor: łagodna »

Sposobów na reklamę obecnie naprawdę nie brakuje. Jednak moim zdaniem najważniejsza jest reklama w sieci. To dzięki niej można dotrzeć do ogromnego grona odbiorców. Jednak taka reklama musi być profesjonalna więc bez odpowiedniej wiedzy ciężko nią osiągnąć sukces. Ja od razu wiedziałam, że jednamy wyjściem będzie skorzystanie z pomocy fachowca. Tego, na którego się zdecydowałam znalazłam na stronie https://www.rmf.fm/magazyn/news,28377,p ... slowa.html .
Awatar użytkownika
madame
Posty: 177
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:16

Re: sposób na reklamę

Post autor: madame »

Musze przyznać, że oczywiście sama reklama jest niezwykle ważna i ja jestem zdania, że również fajnie jest co nieco na jej temat wiedzieć. Mnie również bardzo zaciekawił temat o którym czytałam w https://push-ad.com/blog/drip-marketing-co-to-jest/ i jestem zdania, że drip marketing może być całkiem ciekawym rozwiązaniem.
Źrebak21

Re: sposób na reklamę

Post autor: Źrebak21 »

Według mnie dzisiaj reklama internetowa to bardzo dobry wybór, jednak oczywistym jest, że potrzeba do tego dobrej strony internetowej. Sprawdźcie sobie np. https://stronywww-lodz.pl/. To firma, która może Ci wykonać świetną stronę internetowa i to w dobrej cenie.
rojką

Re: sposób na reklamę

Post autor: rojką »

Myśleliście o produkcji filmowej? To chyba byłaby dobra opcja prawda? Poczytajcie o tym, zerknijcie na https://davestudio.pl/ , dobra reklama, dobrze przedstawiony produkt to już 70% sukcesu. produkt może być świetny, może obronić się sam, ale ważne jest to jak go zaprezentujemy i o tym koniecznie trzeba pamiętać.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: sposób na reklamę

Post autor: Migotka »

A co sądzicie o reklamowaniu własnej firmy na targach branżowych? Jeśli już wybieracie się na takie targi, to warto oczywiście zadbać o jakiś oryginalny wygląd Waszego stoiska. Jeśli chodzi o stoiska degustacyjne, to z tego, co wiem, bardzo ładne można zamówić na przykład w firmie ELSTAR z Wysogotowa ;) Jeśli więc tylko znajdziecie chwilę wolnego czasu, to polecam się z nią skontaktować ;)
Awatar użytkownika
sayhey
Posty: 141
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:16

Re: sposób na reklamę

Post autor: sayhey »

Moja firma dopiero zaczyna działalność i zastanawiam się jak skutecznie zająć się jej reklamą. Mamy dobrą ofertę ale konkurencja jest duża i trzeba zacząć działać w temacie promocji by trafiać do jak największej liczby klientów. Myślę o reklamie w internecie, na stronie https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,re ... 58825.html znalazłam wskazówki, teraz zostaje znalezienie dobrej firmy, agencji reklamowej która się podejmie realizacji kompleksowej kampanii dla nas. Na takiej reklamie nie ma co oszczędzać, ona przyniesie dość szybko widoczne efekty.
romuś

Re: sposób na reklamę

Post autor: romuś »

Prawda jest taka, że sposobów na reklamę jest naprawdę wiele i w wiele z nich warto inwestować jednocześnie. Jednak tą, dzięki której jesteśmy w stanie dotrzeć do sporego grona odbiorców a tym samym naszych potencjalnych klientów jest reklama internetowa. Jej prowadzenie nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Ja dość szybko się poddałem i postanowiłem zlecić prowadzenie takiej reklamy jakiemuś specjaliście. Zdecydowałem się ostatecznie na tą agencję https://piotrpolok.pl/marketing-interne ... nwestowac/ i to była bardzo dobra dla mnie decyzja .
Kaśko

Re: sposób na reklamę

Post autor: Kaśko »

Można się reklamować na naprawdę różne sposoby. Najbardziej uważam, że warto inwestować w agencje, które są w stanie podnieść nam zyski naszej sprzedaży. I tu polecam wam https://www.ostecx.com/ świetna agencji, która zna się na rzeczy. Warto poczytać o agencji Bradingowej, myślę, ze jeżeli dobrze się z nimi dogadasz będą w stanie pomóc każdemu.
poliś

Re: sposób na reklamę

Post autor: poliś »

Na pewno warto pomyśleć o profesjonalnej wizytówce Google. Takie rozwiązanie naprawę ma sens, bo dzięki temu można naprawdę wiele zyskać. Z pewnością dzięki temu trafi do nas spora grupa klientów. Prawda jest jednak taka, że wizytówka musi być odpowiednio skonfigurowana. To jest podstawa. Tutaj https://seolo.pl/firma-w-google-wizytow ... ie-w-sieci sobie zerknijcie. Macie tam sporą dawkę wiedzy, która z pewnością się przyda.
Awatar użytkownika
jankowski
Posty: 20
Rejestracja: 21 wrz 2020, 12:51

Re: sposób na reklamę

Post autor: jankowski »

Ja znam tylko jeden sposób na reklamę, a mianowicie trzeba w nią inwestować żeby przynosiła nam zyski i przede wszystkim promocją wśród klientów tych obecnych jak i potencjalnych. Warto zlecić takie działania komuś kto to wszystko ogarnia i dla mnie bez wątpienia są to ludzie pracujący w agencji http://amplifying.pl/.
ODPOWIEDZ