Sprzedaż samochodu

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
agniecha845
Posty: 22
Rejestracja: 08 kwie 2019, 16:41

Sprzedaż samochodu

Post autor: agniecha845 »

Forumowiczki, chciałam Was się poradzić, w jaki sposób sprzedalibyście swój samochód? Korzystanie z autoskupów? Myślę nad wyborem http://autoskup.krakow.pl/ i może będzie to dobry wybór, pieniadze od razu na koncie. Co myślicie?
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Sprzedaż samochodu

Post autor: Migotka »

Ja ogólnie nie byłam kiedyś przekonana do skupów samochodowych, póki sama nie musiałam sprzedać swojego auta. Trafiłam wtedy na ofertę firmy https://skupaut.waw.pl/skup-aut-minsk-mazowiecki/. Okazało się, że jest to bardzo dobry i uczciwy Skup samochodów Mińsk Mazowiecki to natomiast jedna z miejscowości, na terenie której działa :) Jeśli chcielibyście się pozbyć Waszego starego auta w tych okolicach, to polecam :)
Awatar użytkownika
bowenmarsh
Posty: 358
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:26

Re: Sprzedaż samochodu

Post autor: bowenmarsh »

Jeżeli po sprzedaży samochodu potrzebujecie jakiegoś auta na szybko to zachęcam was do zapoznania się z ofertą tej wypożyczalni: https://www.fleetcorp.pl/. Mają tam naprawdę spoko flotę samochodów w naprawdę bardzo dobrych cenach. Można wynajmować na krótki i długi okres czasu.
Awatar użytkownika
rufilla
Posty: 119
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:21

Re: Sprzedaż samochodu

Post autor: rufilla »

Decydując się na sprzedaż swojego samochodu trzeba pamiętać, że potrzebnym do tego dokumentem będzie umowa kupna-sprzedaży takiego pojazdu. Dla jednych to przysłowiowa bułka z masłem, dla innych rzecz niełatwa. Trzeba wiedzieć jakiego typu informacje w takim dokumencie muszą się znaleźć. Warto korzystać z takich miejsc jak to https://www.mfind.pl/akademia/abc-zakup ... samochodu/, gdzie znajdziesz wiele wytycznych i podpowiedzi, jak również formularz umowy do pobrania. Wystarczy uzupełnić w nim wymagane dane.
Awatar użytkownika
muzina
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:34

Re: Sprzedaż samochodu

Post autor: muzina »

Sprzedać samochód można samemu, co wbrew pozorom łatwe nie jest. Ja próbowałam i dość szybko się poddałam. Można również skorzystać z opcji skupu samochodów. Zaczęłam interesować się tym rozwiązaniem i szukać informacji w sieci na ten temat. Tutaj https://tubawyszkowa.pl/blogi/czytaj/55 ... bnego-auta znalazłam sporo takich, które mi się przydały. Dla mnie taka forma okazała się dużo lepsza i zdecydowanie mniej stresująca.

zapalne choroby jelit
Awatar użytkownika
Krysia30
Posty: 152
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:28

Re: Sprzedaż samochodu

Post autor: Krysia30 »

Kiedy już sprzedacie samochód na pewno będzie Wam potrzebny środek transportu. Wtedy można kupić samochód albo zdecydować się na wynajem w abonamencie (np. abonament alfa romeo https://www.zasadaauto.pl/aktualnosci/a ... onamencie/). To jest bardzo korzystne wyjście, ponieważ samochód spłaca się ratami, ogarnięta jest sprawa OC i AC, a samochód można sobie wrzucić w koszty działalności. Nie mówiąc już o tym, jakie dobre modele samochodów są do dyspozycji.
Awatar użytkownika
maskali
Posty: 545
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:51

Re: Sprzedaż samochodu

Post autor: maskali »

Więcej na ten temat dowiesz sie na tej stronie:
http://mazurek.com.pl/
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 191
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:26

Re: Sprzedaż samochodu

Post autor: Bodzio12 »

Swój samochód możecie sprzedać lub zamienić na inny https://www.uzywanejaknowe.pl/ zobaczcie na stronę.
Awatar użytkownika
ciastek
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:33

Re: Sprzedaż samochodu

Post autor: ciastek »

Także zastanawiam się czy by już nie sprzedać mojego pięcioletniego samochodu. Wiadomo, że zależy nam na jak najlepszej cenie za ten samochód dlatego też to co potrzeba to chcę w nim zrobić. Zastanawiam się jeszcze nad oddaniem reflektorów do regeneracji i nawet znalazłam w internecie tę firmę http://www.reflektory.autogamma.pl/index.php/uslugi która to zajmuje się właśnie takimi usługami. Myślicie, że warto taką usługę wykonać przed sprzedażą samochodu?
ODPOWIEDZ