Strachliwy pies

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Bliubliubliu

Strachliwy pies

Post autor: Bliubliubliu »

Czy Wasze psy boją się głośnych dźwięków? Wiecie... petardy, burza itd? Jak tak, to polecam sprawdzić ten materiał: https://www.adaptil.com/pl/Blog/Co-zrob ... asie-burzy sporo może pomóc. Najważniejsze to zrozumieć, że takie zachowanie jest całkowicie naturalne.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Strachliwy pies

Post autor: Migotka »

A czy ktoś z Was ma może w domu pieska rasy Chihuahua? I jaki on jest? Ja ostatnio czytałam sobie fajny artykuł na temat tej właśnie rasy na stronie internetowej https://babuzoo.pl/blog/chihuahua-chara ... opis-rasy/. Polecam zajrzeć, jeśli Was to interesuje ;)
penka

Re: Strachliwy pies

Post autor: penka »

Psy również bywają strachliwe, ale to nie jest dla nich dobre - wysoki poziom stresu działa negatywnie. Można zredukować go przy pomocny produktów konopnych jak krople CBD od Hempets. Są całkowicie bezpieczne i w ogóle zdrowe, bo także chronią przed wieloma schorzeniami
hermiona

Re: Strachliwy pies

Post autor: hermiona »

A skąd zamawiacie takie produkty jak szelki,smycze, obroże? macie cos sprawdzonego? ja ostatnio szukałam szelek i trafilam tutaj https://kissthedog.pl/collections/szelk ... i-okuciami ;)
danutautą

Re: Strachliwy pies

Post autor: danutautą »

Uważam, że dbanie o psa to nie tylko sprawy zewnętrzne, ale także kwestia odpowiedniej diety. Wybór wysokiej jakości karmy, takiej jak Josera, to klucz do zdrowia i dobrej kondycji mojego pupila.
ODPOWIEDZ