Suplementy

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Suplementy

Post autor: Migotka »

Jeśli chodzi o suplementy diety, to ja zawsze każdemu polecam przyjmowanie kwasów Omega-3. Mają one naprawdę ogromny wpływ na organizm człowieka. Co więcej, są to takie składniki, których ten organizm sam nie potrafi syntetyzować, dlatego też trzeba mu ich dostarczyć. Ja zamawiam takie suplementy w sklepie https://www.sklepzycia.pl/omega-3-dha-epa. Mają tam naprawdę bardzo atrakcyjne, konkurencyjne ceny, a za przesyłką nie trzeba długo czekać ;)
Awatar użytkownika
diorka
Posty: 306
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:16

Re: Suplementy

Post autor: diorka »

Pod wpływem sterydów stan kortylozu we krwi jest podwyższony. Kortyzol jest hormonem stresu, który pozwala kulturystom trenować z większą wytrzymałością. Jeśli interesuje was temat sterydów, to na stronie https://sterydy.co/ znajdziecie więcej informacji na ten temat.
Awatar użytkownika
yetta
Posty: 9
Rejestracja: 06 paź 2019, 15:37

Re: Suplementy

Post autor: yetta »

Spory wybór suplementów diety renomowanych firm znajdziemy w sklepie ze zdrową żywnością https://noveaidea.com/sklep/c,18,suplementy-diety.html
Sklep oferuje swoim klientom suplementy zawierające krzem,bor,cynk,miedź,chrom,preparaty wspomagające nasz układ kostny,pokarmowy,świetnie działające na stawy i kości.
Awatar użytkownika
mell
Posty: 191
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:35

Re: Suplementy

Post autor: mell »

Jeśli ćwiczysz na siłowni i zależy ci na umięśnionej sylwetce możesz wspomóc się suplementem rad 140 core labs. Słyszałam, ze jest świetną alternatywą dla niezdrowych sterydów. Z tego co widziałam skład ma bardzo dobry.
ODPOWIEDZ