Świetny przykład dobrej, nowoczesnej gry

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Sławomir

Re: Świetny przykład dobrej, nowoczesnej gry

Post autor: Sławomir »

Jeżeli jesteście zainteresowani nowinkami technologicznymi, to chciałbym Wam polecić stronę https://smartix.pl/ . Jest to portal, na którym regularnie dodawane są artykuły dotyczące nowinek technologicznych. Sam regularnie odwiedzam ich stronę po nowe informację.
Awatar użytkownika
Maimola
Posty: 43
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:44

Re: Świetny przykład dobrej, nowoczesnej gry

Post autor: Maimola »

Jak mam ochotę pograć w gry to po prostu odpalam konsolę. Super sprawa, jakość gier jest świetna, oczywiście jak wybieracie te nowsze tytuły. Jak i gry to i nowa konsola oczywiście się przyda. Tu PlayStation 5 Digital Edition zdało u mnie w domu egzamin na 5 z plusem.
Śmerfetka29

Re: Świetny przykład dobrej, nowoczesnej gry

Post autor: Śmerfetka29 »

Uważam ,że najlepsza rozrywka to dobra konsol. Już mamy 5 odsłonę tej konsoli ale my cały czas operujemy z dziećmi jeszcze na czwartej Wersji. Ostatnio mieliśmy mały incydent, bo uszkodził się pad do Playstation. Nowy kosztował zbyt wiele i postanowiliśmy kupić obudowę do pada - https://gsm.quadra-net.pl/pady,110,0.html .Jak się okazało to kwota niespełna 20 złotych a wymiana obudowy nie stanowiła większego problemu dla mojego męża .Myślę ,że w serwisie skasowali by nas całkiem sporo.

neril rewitalizujący tonik do włosów wypadających
ODPOWIEDZ