Szkoła Europejska

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
Wojtas22
Posty: 96
Rejestracja: 27 paź 2019, 11:23

Szkoła Europejska

Post autor: Wojtas22 »

Mamy XXI wiek, więc moim zdaniem takie miejsca jak szkoła europejska mogą być najlepszym rozwiązaniem dla Waszych maluchów. Co myślicie o tym temacie? Jak dla mnie, takie placówki jak https://szkolaeuropejska.pl/ sprawdzą się idealnie. Pomyślcie nad tym dobrze.
Awatar użytkownika
ciastek
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:33

Re: Szkoła Europejska

Post autor: ciastek »

Faktycznie to i dobre rozwiązanie, ale nie każdy ma takie możliwości. Dlatego wiem, że aby dzieciaki zdobywały wiedzę ważne są także ważne są książki z których będą czerpać tę wiedzę. Jestem dyrektorem szkoły i zdaje sobie z tego sprawę., dlatego też staram się zapewnić dzieciom jak najlepsze książki. Dowiedziałam się, że są różne dotacje o które można się starać. Wystarczy tylko wejść i sprawdź choćby w wydawnictwie Nowa Era.
Awatar użytkownika
Elenonor
Posty: 40
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:53

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Elenonor »

Głównie wybieramy szkołę przez lokalizacje, ale warto porozglądać się też co troszkę dalej można znaleźć. Ja polecam szkoły prywatne, może nie wszystkie, ale na pewno Te Vizja z Warszawy to świetne miejsce żeby wysłać dzieci do podstawówki. Nasza dwójka uczęszcza do szkoły na Okopowej i bardzo im się podoba, nam też bo mają super wyniki w nauce.
Awatar użytkownika
Plesska
Posty: 84
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:46

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Plesska »

Nie wiem jak dokładnie wygląda ta szkoła, ale ja wybrałam dla dzieci też szkołę gdzie jest dużo angielskiego, także i inny dodatkowy język. Jeżeli będziecie takiego miejsca szukać to Te Vizja na Wawrze w Warszawie to świetne miejsce. Ja jestem zadowolona, a dzieci tym bardziej. Na lekcjach, przerwach jest super atmosfera, dzieci chętnie wracają do szkoły po weekendzie:)
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Migotka »

Jeśli szukacie jakieś dobrej szkoły języków obcych, to polecam Wam Szkołę Językową ProfiLingua. Z jej pełną ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/. Jak widać jest to szkoła z wieloletnim doświadczeniem, w której można uczyć się wielu różnych języków na różnym stopniu zaawansowania ;)
Awatar użytkownika
bowenmarsh
Posty: 358
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:26

Re: Szkoła Europejska

Post autor: bowenmarsh »

Bez względu na to najważniejsze są ksiazki i podręczniki do szkoły. Dobrze znać najkorzystniejsze miejsca gdzie kupisz podreczniki w niskich cenach. Na przykład bardzo polecam stronę https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era Dajcie znać co sądzicie o ich ofercie.
wikuś

Re: Szkoła Europejska

Post autor: wikuś »

Ja ostatnio trafiłam na ofertę międzynarodowej szkoły Te Vizja http://tevizja.pl/ To prywatna szkoła z bardzo dobrymi wartościami i rozszerzonym programem nauczania. Dzieci mają tam ogromne możliwości rozwoju.
Żaneta

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Żaneta »

Bardzo fajne szkolenia i kursy można znaleźć w tej szkole https://cud.rzeszow.pl/szkolenia-ogolnie/ w Rzeszowie. Ja jakiś czas temu skończyłam tam naukę i naprawdę bardzo sobie chwalę tą szkole.
Aśik

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Aśik »

No i taka opcja wydaje mi się być mega interesująca. Sama teraz wybieram podstawówkę dla syna i mam na oku kilka bardzo ciekawych propozycji. Też tu Te Vizja zaproponowała super warunki dla dzieci, nie tylko jeżeli chodzi o języki. Też proponują tu wiele ciekawych zajęć dodatkowych.

miedziany
ODPOWIEDZ