Szkolenia

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
fumerka
Posty: 74
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:04

Szkolenia

Post autor: fumerka »

Bierzecie czasem udział w szkoleniach ? Jeżeli tak to jakie są najlepsze i gdzie takich szkoleń szukać? Zastanawiałam sie czy nie skorzystać z któryś z tych https://wartoszkolic.pl/szkolenia/ , ponieważ słyszałam, ze przeprowadzają naprawdę dobre szkolenia. A decydowanie się na coś takiego to same korzyści dla nas.
Awatar użytkownika
Monte64
Posty: 86
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:13

Re: Szkolenia

Post autor: Monte64 »

Słyszałem o tych szkoleniach same dobre rzeczy. Chyba warto w takim razie z tego skorzystać. Sam się nad tym zastanawiam. Bo cenowo wygląda to całkiem przyzwoicie.
Można też trzymać się prawdy. Prawda bywa okrutna, a czasem bolesna, ale przynajmniej jest prawdą. Dzięki niej cała sprawa ma jakiś sens.
Awatar użytkownika
ombre
Posty: 61
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:45

Re: Szkolenia

Post autor: ombre »

Bardzo dobrą opcją są też szkolenia zorganizowane dla firm. Mam na myśli kursy BHP, PPOŻ, KPP czy SEP. Prowadzeniem takich szkoleń zazwyczaj zajmują się firmy zewnętrzne takie jak https://www.sdps.com.pl/.
Awatar użytkownika
alea
Posty: 49
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:32

Re: Szkolenia

Post autor: alea »

Koniecznie zerknijcie sobie na stronę Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą . Organizują oni profesjonalne szkolenia z zakresu hipnoterapii. Jest to dobre rozwiązanie dla psychologów, którzy chcą poszerzyć swoją działalność.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Szkolenia

Post autor: Migotka »

A jakie są Waszym zdaniem najbardziej wartościowe szkolenia informatyczne? Czy ktoś z Was brał może udział w autoryzowanym szkoleniu Microsoft Administering SQL Database Infrastructure MS 20764? I jak wrażenia? Opłacało się zapisać na takim kurs? Czy pozwolił Wam on rzeczywiście zwiększyć znacznie pozom Waszej wiedzy i kompetencji?

cholina cena
Awatar użytkownika
mell
Posty: 191
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:35

Re: Szkolenia

Post autor: mell »

Gdybyś chciała zrobić szkolenia lub kursy z medycyny estetycznej to warto zajrzeć na http://pimik.pl/ Polski Instytut Medycyny i Kosmetologii prowadzi bardzo dużo szkoleń w przystępnych cenach. Moim zdaniem warto się nimi zainteresować.
Awatar użytkownika
elwira
Posty: 93
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:00

Re: Szkolenia

Post autor: elwira »

Zgadzam się z Wami! W dzisiejszych czasach szkolenia to podstawa jeśli chcemy prowadzić dobry biznes , albo zdobyc dobrą pracę. Tym bardziej jeżeli mają to być użyteczne i przydatne szkolenia czy kursy dla nas. Ja coś takiego widziałam u nich https://www.akademiastomatologii.edu.pl ... y-dentysty mają naprawdę ciekawą ofertę dla stomatologa.
Awatar użytkownika
rozka3
Posty: 216
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:43

Re: Szkolenia

Post autor: rozka3 »

Warto się szkolić, aby podnosić swoje kwalifikacje. Przede wszystkim trzeba stawiać na takie rozwiązanie, które pomogą nam i pracodawcy osiągnąć sukces. Tutaj https://leadership-center.pl/2018/07/agile-manifesto/ sobie zerknijcie i poczytajcie. Agile Manifesto jest naprawdę ciekawym rozwiązaniem. Myślę, że takie podejście warto wdrożyć w każdym przedsiębiorstwie.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Szkolenia

Post autor: Migotka »

Mnie ostatnio bardzo zainteresował temat dietetyki i odżywiania się, a także treningów. Udało mi się trafić na stronie internetowej http://szkolenia-kargroup.elk.pl/kurs-d ... wa-online/ na całkiem ciekawą ofertę kursu z dietetyki sportowej. Co o nim sądzicie? Czy Waszym zdaniem warto się na taki kurs zapisać? Czy program wydaje się Wam ciekawy?
Reaper

Re: Szkolenia

Post autor: Reaper »

Wiedza na temat zarządzania stresem i odporności na stres jest nieoceniona w dzisiejszych wymagających czasach. Szkolenia z tego zakresu, dostępne na stronie https://4grow.pl/ oferują strategie radzenia sobie w trudnych sytuacjach.
ODPOWIEDZ