transport maszyn rolniczych

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
maskali
Posty: 545
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:51

transport maszyn rolniczych

Post autor: maskali »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. http://www.koptech.com.pl/transport-nienormatywny/
Awatar użytkownika
muzina
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:34

Re: transport maszyn rolniczych

Post autor: muzina »

Od ponad dwudziestu lat zajmuję się rolnictwem i chciałabym poszerzyć swoją działalność o wypożyczanie i transport maszyn rolniczych. Używałabym do tego naczepy niskopoziomowej. Czy do tego typu działalności jest mi potrzebna licencja transportowa? Według artykułu https://glos24.pl/komu-jest-potrzebna-l ... ansportowa potrzebuję takiej licencji, jeżeli chcę zarabiać pieniądze na transporcie, ale nie chcę pchać się w dodatkowe koszty, jeżeli to nie jest konieczne. Czy ktoś zaznajomiony w temacie mógłby się wypowiedzieć i rozwiać moje wątpliwości?
Wyjec

Re: transport maszyn rolniczych

Post autor: Wyjec »

Wysokie plony i zdrowe rośliny są wynikiem nie tylko ciężkiej pracy, ale również stosowania opartego na wiedzy podejścia do ochrony roślin. Atlas chorób i szkodników, dostępny pod adresem https://www.syngenta.pl/atlas-chorob-i-szkodnikow to źródło informacji, które umożliwia rolnikom zaplanowanie i wykonanie skutecznych działań prewencyjnych oraz interwencyjnych w walce z zagrożeniami dla upraw.
lupin

Re: transport maszyn rolniczych

Post autor: lupin »

Ostatnio szukałem solidnych usług transportowych. Znajomy powiedział mi o tej firmie: https://www.translogis.pl/pl/transport-ciezarowy , która oferuje transport morski, lądowy i lotniczy. Mam nadzieję, że będą w stanie dostarczyć rozwiązanie dopasowane do potrzeb mojej firmy.
jorg

Re: transport maszyn rolniczych

Post autor: jorg »

Zawiesia to kluczowy element w wielu branżach, od budownictwa po przemysłowy transport. W https://muntech24.pl/pl/c/Zawiesia/42 znajdziesz szeroki wybór zawiesi, które zapewnią niezawodne podparcie dla różnorodnych ładunków. Dzięki wysokiej jakości materiałom i solidnej konstrukcji, zawiesia dostępne w sklepie gwarantują bezpieczne i efektywne przenoszenie ciężkich przedmiotów.
ankaaa

Re: transport maszyn rolniczych

Post autor: ankaaa »

Co sądzicie o firmie transportowej znalezionej pod adresem https://www.abaco.pl/ ? Z tego, co mi wiadomo, to firma ta cieszy się dobrą opinią i oferuje wysokiej jakości usługi transportowe. Może warto zastanowić się nad skorzystaniem z ich usług.
Awatar użytkownika
Kama
Posty: 76
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:58

Re: transport maszyn rolniczych

Post autor: Kama »

Myślę, że w tej sytuacji bardzo dobrym wyborem może być na przykład transport maszyn poznań: https://www.pomocdrogowa.w.poznaniu.pl/ ... rt-maszyn/ . Skontaktuj się z tą profesjonalną firmą. Z pewnością otrzymasz u nich pomoc.
ODPOWIEDZ