Ubezpieczenie na życie.

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 58
Rejestracja: 13 mar 2019, 19:22

Ubezpieczenie na życie.

Post autor: kasiunia »

Ludzie często nie rozumieją czym jest ubezpieczenie na życie .Jest to ubezpieczenie, które pomoże zadbać o finansowe bezpieczeństwo w sytuacji nieszczęśliwego wypadku, którego wynikiem jest niezdolność do pracy czy inwalidztwo. Możesz nim objąć siebie lub wybrać wariant dla całej rodziny. To na prawdę duże wsparcie i komfort.
Awatar użytkownika
karola2468
Posty: 43
Rejestracja: 24 cze 2020, 15:14

Re: Ubezpieczenie na życie.

Post autor: karola2468 »

gdybyście chcieli zgłosić szkodę można to zrobić na stronie https://zgloszenie-szkody.pl/allianz,24 załatwicie wszytko szybko i bezproblemowo. Ja mam w ALLIANZ ale na tej stronie nie robi to wielkiej różnicy. Zresztą sami zobaczcie. Polecam wam serdecznie ten sposób.
Awatar użytkownika
madame
Posty: 177
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:16

Re: Ubezpieczenie na życie.

Post autor: madame »

Faktycznie samo posiadanie dobrego ubezpieczenia na życie jest moim zdaniem bardzo ważne. Ja jednak jeszcze lubię mieć zawsze dobre ubezpieczenie OC na pojazd. Fajnie, że w artykule https://kioskpolis.pl/jak-znalezc-najta ... czenie-oc/ dokładnie opisano gdzie można takie ubezpieczenie OC znaleźć najtaniej.
PawełOz

Re: Ubezpieczenie na życie.

Post autor: PawełOz »

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić, że warto zadbać o bezpieczeństwo swoje i swojej rodzinki. Dlatego też zdecydowaliśmy się oprócz oczywiście ubezpieczenia skutecznie zadbać o system Bezpieczna Rodzina https://bezpiecznarodzina.pl/chron-w-sieci który pozwala skutecznie kontrolować to gdzie są nasze maluchy, czy przekroczyły strefę bezpieczną i jednocześnie także konkretne wsparcie aby uchronić naszych maluchów w sieci bez zagrożeniami jakich tutaj nie brakuje. Muszę przyznać, że u nas sprawdza się super, cena nie jest wysoka, a korzyści zdecydowanie sa tego warte. Mam nadzieję, że również będziecie w stanie z tego skorzystać!
Awatar użytkownika
madame
Posty: 177
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:16

Re: Ubezpieczenie na życie.

Post autor: madame »

Co by nie mówić to faktycznie tego typu ubezpieczenia są niezwykle ważne i ja także jestem zdania, że jak najbardziej warto jest je mieć. Osobiście jeszcze mogę każdemu polecić przeczytanie wpisu https://kioskpolis.pl/uproszczona-likwidacja-szkody/ gdzie bardzo dokładnie opisano czym jest uproszczona likwidacja szkody.
Łucja

Re: Ubezpieczenie na życie.

Post autor: Łucja »

Każde dziecko może zostać zgłoszone do ubezpieczenia zdrowotnego w ZUS z tytułu bycia członkiem rodziny, uczniem lub podopiecznym instytucji państwowej. Zgłoszenia dziecka może więc dokonać jego najbliższa rodzina lub opielun prawny https://unilink.pl/porady/jak-zglosic-d ... nego-w-zus Bardzo przydatny artkuł.
Tyśka33

Re: Ubezpieczenie na życie.

Post autor: Tyśka33 »

Pamiętajcie również o bezpieczeństwie i zdrowiu swoich maluchów, dlatego też jeżeli nie do końca wiecie jak sobie z tym poradzić i szukacie skutecznych sposobów to na pewno warto tutaj wymienić system przygotowany przez https://bezpiecznarodzina.pl/smartwatch ... mowy-gjd13 a dokładnie jeżeli chodzi tutaj o smartwatch locowatch z funkcją wideorozmowy który co warto wspomnieć posiada funkcję Wideorozmów, dzwoni jak telefon i lokalizuje dziecko 24/7. Znajdziesz tu także aparat fotograficzny, krokomierz, guzik SOS i aż 2 zainstalowane gry. Super sprawa, również m.in jako prezent dla maluchów na komunię ;)
Awatar użytkownika
madame
Posty: 177
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:16

Re: Ubezpieczenie na życie.

Post autor: madame »

Warto jeszcze jest na pewno wspomnieć o dobrym ubezpieczeniu zdrowotnym, gdyż ono może nam się okazać bardzo pomocne. Całkiem niedawno ja również miałem okazję przeczytać w artykule https://odfreelancera.pl/dobrowolne-ube ... ile-gdzie/ jak oraz gdzie warto jest wybrać taką polisę.
warzył

Re: Ubezpieczenie na życie.

Post autor: warzył »

Przyznam się że, że zastanawiałem się nad tym, Jak wygląda ubezpieczenie OC krótkoterminowe. Mój dobry znajomy polecił mi stronę internetową https://superpolisa.pl/faq/na-czym-pole ... terminowe/ której dowiedziałem się czym to się je. Jeżeli jakie rozwiać jakieś wątpliwości związane z ubezpieczeniem, to warto tam zajrzeć.
anuśkaa

Re: Ubezpieczenie na życie.

Post autor: anuśkaa »

Ja ostatnio trafiłam na ubezpieczenia chwaszczyno i zastanawiam się nad skorzystaniem z usług tej firmy ubezpieczeniowej. Chciałabym ubezpieczyć w niej siebie i rodzinę, dom oraz samochód. Takie kompleksowe ubezpieczenie zdecydowanie nam się przyda. Nigdy nie wiadomo co się stanie.
Awatar użytkownika
alea
Posty: 49
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:32

Re: Ubezpieczenie na życie.

Post autor: alea »

Jeśli chcecie zadbać o swoje zdrowie oraz ubezpieczyć się na życie, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://www.dyktaubezpieczenia.pl/ubezp ... owie,12,pl . Znajdziecie tam bowiem wiele różnych propozycji. Warto przede wszystkim dobrze czytać warunki, aby wybrać rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb i możliwości finansowych.
ODPOWIEDZ