Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
nananana
Posty: 72
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:29

Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: nananana »

Wiele osób szuka swojego hobby. Myślę, że ciekawą pasją jest filatelistyka czyli zbieranie znaczków. Ciekawą ofertę znalazłam w sklepie HanMart: www.hanmart.pl. A jakie jest wasze hobby? Czym się zajmujecie? Podzielcie się swoimi pomysłami na ciekawe albo nietypowe hobby.
Awatar użytkownika
Danutauta
Posty: 90
Rejestracja: 14 maja 2019, 22:28

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: Danutauta »

Dla mnie najważniejsze żeby hobby i pasja sprawiała radość danej osobie. Jedni będą lubieć sztuki walki a inni zbieranie znaczków. Ja na przykład interesuje sie filmem i uwielbiam nowości kinowe oglądać. Teraz nie mozna chodzić do kin to na Vod tvp sobie regularnie coś wypożyczam :)
Awatar użytkownika
marcinekPL
Posty: 5
Rejestracja: 12 cze 2020, 17:16
Kontakt:

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: marcinekPL »

W mojej opinii lepiej pooglądać jakieś filmy i seriale online bez rejestracji
Awatar użytkownika
daisy
Posty: 28
Rejestracja: 25 lut 2020, 21:26

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: daisy »

nananana pisze: ↑11 kwie 2020, 19:02 A jakie jest wasze hobby? Czym się zajmujecie? Podzielcie się swoimi pomysłami na ciekawe albo nietypowe hobby.
Moje hobby jest bardzo nietypowe. Jestem drobniutka i dość niska, więc jak mówię, że moim hobby jest strzelanie z broni automatycznej, to wszyscy otwierają oczy ze zdziwienia i zasypują mnie milionem pytań. Dość szybko udało mi się dostać pozwolenie i kupić wymarzony karabinek AERO M4E1 w sklepie Racegun https://racegun.pl/. Uwielbiam to uczucie podczas strzelania oczywiście zawsze na strzelnicy ;)
Awatar użytkownika
madame
Posty: 177
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:16

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: madame »

Jestem zdania, ze jak najbardziej samo zbieranie różnych rzeczy jest bardzo fajnym zajęciem i ja zbieram monety od pewnego czasu. Właśnie dlatego zdecydowałem się również na zamawianie niektórych monet. Zanim jednak je zamówię to czytam także opinie, które są dla mnie ważne. Fajnie opinie piszą w https://www.skarbnicanarodowa.info.pl/opinie/ i ja jestem przekonany do tego miejsca.
Awatar użytkownika
ewelina3892
Posty: 185
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:32

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: ewelina3892 »

Wydaje mi się, że tego typu hobby jest bardzo nudne. Mało tego - próbowałam kiedyś się tym zająć i skończyło się po zebraniu jednego znaczka, więc zdecydowanie nie jest to zajęcie dla mnie. Bardzo dobrze czuję się natomiast w grach online. Ostatnim moim odkryciem jest LOL, który momentami jest trudny, ale w przejściu niektórych misji pomaga mi poradnik dostępny na stronie: https://www.lolporadnik.pl/ . Często korzystam z tego typu poradników, ale żaden nie był tak solidnie prowadzony jak ten, więc szczególnie polecam ;)
Kaśka

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: Kaśka »

Danutauta pisze: ↑24 maja 2020, 12:29 Dla mnie najważniejsze żeby hobby i pasja sprawiała radość danej osobie. Jedni będą lubieć sztuki walki a inni zbieranie znaczków. Ja na przykład interesuje sie filmem i uwielbiam nowości kinowe oglądać. Teraz nie mozna chodzić do kin to na Vod tvp sobie regularnie coś wypożyczam :)
Mój syn chodzi na sztuki walki w Tomaszowie Mazowieckim i paradoksalnie skończył się problem z niegrzecznością. Po prostu musiał swoje odreagować, a wolę, żeby robił to pod okiem specjalistów, a nie na kolegach w szkole...
ODPOWIEDZ